Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Sprchové kouty

Sprchové kouty

Rychlá hygiena nebo užívání si padajících kapek vody... Jak to máte vy - kterou z těchto variant si ve sprše užíváte raději? Sprchové kouty nejčastěji najdeme v malých koupelnách, především kvůli úspoře místa, ale jejich výhod je opravdu nespočet. A co jenom sprcha - vždyť sprchování v koupelně se dá vyřešit dalšími způsoby. Sprchová zástěna nebo průchozí sprcha s pevnými stěnami. Tady opravdu záleží jen na vaší představivosti. Inspirujte se, jaké řešení dnes sprchové kouty nabízí.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Kanceláře

VC Marketing

Společnost VC Marketing nabízí svým klientům dlouholeté zkušenosti a komplexní servis v oblasti sanitární techniky a koupelnového nábytku. Na trhu se pohybuje od roku 2004, kdy začala spolupracovat se švýcarskou společností Duscholux, která je světovým producentem sprchových zástěn, van a komplexních řešení pro koupelny. V průběhu let začala rozšiřovat své portfolio spolupráce o další společnosti – španělského výrobce vodovodních armatur TRES, švédského producenta koupelnových doplňků SMEDBO a německého výrobce koupelnového nábytku LAGUNA.

Když se řekne sprchový kout, tak si téměř každý představí klasickou čtvercovou nebo čtvrtkruhovou sprchovou vaničku a na ní bílo-skleněný nebo plastový rám. Taková ta klasika, kterou můžete vidět především v malých koupelnách. A není na ní nic špatného! Přece jenom v malých koupelnách toho zase tolik vymyslet nejde... I tak se dá ale malý sprchový kout vyšperkovat k dokonalosti. Stačí bílou vyměnit za černou a další detail jako je sprchová vanička nebo odtokový žlab nechat vyniknout v moderních barvách a hned je maličký sprchový kout trendy a velmi příjemný!

Velmi trendy jsou dnes ale prostorné sprchové kouty nebo provedení typu Walk In. Celoskleněné plochy můžou být čiré nebo například s decentním motivem, ať už formou gravírování nebo potisku, tak jako to má firmě HÜPPE. Dokonce si můžete sprchový kout doslova vymyslet podle sebe - firma Duscholux se svou sérií PanElle nabízí implementaci vámi vybrané fotografie na hlavní stěnu koutu. Vy si tak třeba můžete užít dokonalou relaxaci hned vedle niagarských vodopádů

Pokud si ale ve své koupelně chcete užívat nejen sprchování ale i klasické koupání ve vaně, tak to je pro vás správnou volbou sprchová zástěna. Implementována k vaně nabízí možnost využití sprchové koutu kdykoli. Sprchové zástěny mohou být buďto pevné, které jsou usazeny ve stabilní poloze, nebo skládací - ty zase nabízí opravdu decentní řešení. Když se chcete koupat, tak vás žádná zástěna rušit nebude...

Ale jestli přemýšlíte, která varianta sprchového koutu, nebo obecně řešení sprchy, by pro vás byla tou nejlepší, tak není nic jednoduššího, než navštívit showroom Keraservis, kde vám rádi ukážou možnosti a nabídku sprchových koutů. Sami si tak můžete vyzkoušet jejich obsluhu, ovládání a dokonale prozkoumat, jak vypadají.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.