VC Marketing
VC Marketing logo

VC Marketing

Přejít na web vcmarketing.eu

Společnost VC Marketing nabízí svým klientům dlouholeté zkušenosti a komplexní servis v oblasti sanitární techniky a koupelnového nábytku. Na trhu se pohybuje od roku 2004, kdy začala spolupracovat se švýcarskou společností Duscholux, která je světovým producentem sprchových zástěn, van a komplexních řešení pro koupelny. V průběhu let začala rozšiřovat své portfolio spolupráce o další společnosti – španělského výrobce vodovodních armatur TRES, švédského producenta koupelnových doplňků SMEDBO a německého výrobce koupelnového nábytku LAGUNA.

S čím vám pomůžeme:

Brno kanceláře
Otevírací doba
Po - Pá Po domluvě

VC Marketing nabízí kompletní servis od vytvoření cenové nabídky, přes zpracování objednávky na míru, zajištění montáže a také zabezpečuje kompletní záruční a pozáruční servis. Cílem společnosti je poskytovat svým obchodním partnerům kvalitní služby na nejvyšší úrovni.

V dnešní době chce mít každý ve svém domě či bytě originální koupelnu. Nejatraktivnějším modelem současné doby jsou bezrámové nebo částečně rámované sprchové zástěny. Dodávají koupelnám moderní vzhled, průzračnost a elegantnost. Důležitým parametrem je také snadná údržba a to díky nejen kvalitní povrchové úpravě skel CareTec Pro vyvinutou společností Duscholux, ale také díky neviditelným kotvícím prvkům. Je možné si vybrat z mnoha instalačních variant a designů provedení skel, profilů, pantů a kování. 

Hitem doby jsou také kombinace koupelnových doplňků v provedení černá, zlatá ať už v matu či lesku. V portfoliu firmy VC Marketing naleznete koupelnové doplňky od švédské značky Smedbo v tomto provedení, ale také umyvadlové baterie či celé sprchové sety od španělské společnosti TRES.

V neposlední řadě celkovému vzhledu snové koupelny dodává nábytek. Proto společnost VC Marketing v rámci svých služeb nabízí také zprostředkování objednávek od německé firmy Laguna (Puris Bad). Je možné, vybrat z několika různých sérií a typů ten správný vzhled nábytkové sestavy pro vaši koupelnu. Pro doladění celé sestavy je pak možné vybírat ze široké škály nabídky barevného provedení korpusů a čel. 

Přijďte si svou koupelnu zařídit s pomocí VC Marketing na Kaštanovou do budovy B i vy. Podívejte se na mapku areálu.

Nezávazně si sjednat schůzku


Novinky & akce

Prestižní ocenění pro Duscholux za metodu AIR 3

V loňském roce získala společnost Duscholux prestižní ocenění iF DESIGN AWARD 2021 za inovativní metodu upevn...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.