VC Marketing
VC Marketing logo

VC Marketing

Společnost VC Marketing nabízí svým klientům dlouholeté zkušenosti a komplexní servis v oblasti sanitární techniky a koupelnového nábytku. Na trhu se pohybuje od roku 2004, kdy začala spolupracovat se švýcarskou společností Duscholux, která je světovým producentem sprchových zástěn, van a komplexních řešení pro koupelny. V průběhu let začala rozšiřovat své portfolio spolupráce o další společnosti – španělského výrobce vodovodních armatur TRES, švédského producenta koupelnových doplňků SMEDBO a německého výrobce koupelnového nábytku LAGUNA.

Naše parketa:

Brno kanceláře
Otevírací doba
Po - Pá 08:00 - 16:00

VC Marketing nabízí kompletní servis od vytvoření cenové nabídky, přes zpracování objednávky na míru, zajištění montáže a také zabezpečuje kompletní záruční a pozáruční servis. Cílem společnosti je poskytovat svým obchodním partnerům kvalitní služby na nejvyšší úrovni.

V dnešní době chce mít každý ve svém domě či bytě originální koupelnu. Nejatraktivnějším modelem současné doby jsou bezrámové nebo částečně rámované sprchové zástěny. Dodávají koupelnám moderní vzhled, průzračnost a elegantnost. Důležitým parametrem je také snadná údržba a to díky nejen kvalitní povrchové úpravě skel CareTec Pro vyvinutou společností Duscholux, ale také díky neviditelným kotvícím prvkům. Je možné si vybrat z mnoha instalačních variant a designů provedení skel, profilů, pantů a kování. 

Hitem doby jsou také kombinace koupelnových doplňků v provedení černá, zlatá ať už v matu či lesku. V portfoliu firmy VC Marketing naleznete koupelnové doplňky od švédské značky Smedbo v tomto provedení, ale také umyvadlové baterie či celé sprchové sety od španělské společnosti TRES.

V neposlední řadě celkovému vzhledu snové koupelny dodává nábytek. Proto společnost VC Marketing v rámci svých služeb nabízí také zprostředkování objednávek od německé firmy Laguna (Puris Bad). Je možné, vybrat z několika různých sérií a typů ten správný vzhled nábytkové sestavy pro vaši koupelnu. Pro doladění celé sestavy je pak možné vybírat ze široké škály nabídky barevného provedení korpusů a čel. 

Přijďte si svou koupelnu zařídit s pomocí VC Marketing na Kaštanovou i vy.

Novinky & akce

Dny otevřených dveří | 2.-3.10.2020 | Slevy až 33 %

Navštivte Centrum bydlení a designu Kaštanová v rámci Dnů otevřených dveří 2. a 3. října 2020 a využijte neop...

5 nejčastějších chyb ve vytápění

Přestože jsme v posledních letech svědky mírných zim, svůj domov vytápíme již od října. Vyvarujte se běžných ...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.