Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, ve státní svátek, čtvrtek 28. října, bude Centrum bydlení a designu Kaštanová zavřeno. Ostatní dny nás můžete navštívit dle běžné otevírací doby. Těšíme se na vaši návštěvu.

VC Marketing
VC Marketing logo

VC Marketing

Společnost VC Marketing nabízí svým klientům dlouholeté zkušenosti a komplexní servis v oblasti sanitární techniky a koupelnového nábytku. Na trhu se pohybuje od roku 2004, kdy začala spolupracovat se švýcarskou společností Duscholux, která je světovým producentem sprchových zástěn, van a komplexních řešení pro koupelny. V průběhu let začala rozšiřovat své portfolio spolupráce o další společnosti – španělského výrobce vodovodních armatur TRES, švédského producenta koupelnových doplňků SMEDBO a německého výrobce koupelnového nábytku LAGUNA.

Naše parketa:

Brno kanceláře
Otevírací doba
Po - Pá Po domluvě

VC Marketing nabízí kompletní servis od vytvoření cenové nabídky, přes zpracování objednávky na míru, zajištění montáže a také zabezpečuje kompletní záruční a pozáruční servis. Cílem společnosti je poskytovat svým obchodním partnerům kvalitní služby na nejvyšší úrovni.

V dnešní době chce mít každý ve svém domě či bytě originální koupelnu. Nejatraktivnějším modelem současné doby jsou bezrámové nebo částečně rámované sprchové zástěny. Dodávají koupelnám moderní vzhled, průzračnost a elegantnost. Důležitým parametrem je také snadná údržba a to díky nejen kvalitní povrchové úpravě skel CareTec Pro vyvinutou společností Duscholux, ale také díky neviditelným kotvícím prvkům. Je možné si vybrat z mnoha instalačních variant a designů provedení skel, profilů, pantů a kování. 

Hitem doby jsou také kombinace koupelnových doplňků v provedení černá, zlatá ať už v matu či lesku. V portfoliu firmy VC Marketing naleznete koupelnové doplňky od švédské značky Smedbo v tomto provedení, ale také umyvadlové baterie či celé sprchové sety od španělské společnosti TRES.

V neposlední řadě celkovému vzhledu snové koupelny dodává nábytek. Proto společnost VC Marketing v rámci svých služeb nabízí také zprostředkování objednávek od německé firmy Laguna (Puris Bad). Je možné, vybrat z několika různých sérií a typů ten správný vzhled nábytkové sestavy pro vaši koupelnu. Pro doladění celé sestavy je pak možné vybírat ze široké škály nabídky barevného provedení korpusů a čel. 

Přijďte si svou koupelnu zařídit s pomocí VC Marketing na Kaštanovou i vy.

Novinky & akce

Zaostřeno na střešní okna Roto

Téma úspor tepelné energie hýbe stavebnictvím již nějaký ten pátek a dotýká se celé řady stavebních prvků. Vý...

Namakaná vířivka? Fitness vířivka Villeroy & Boch se silnějším čerpadlem.

Před výkonem vířivka. Po výkonu vířivka. To, že vířivé vany Villeroy & Boch využívají technologii vyjímatelný...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.