Koupelnové doplňky

Koupelnové doplňky

I když je to už opravdové klišé, tak stejně musíme připomenout, že je to vždy o detailech. A to i v koupelně! Proto jsou koupelnové doplňky vybavením, na které by se rozhodně nemělo zapomínat! Protože jsou především skvělými pomocníky! Pomůžou podržet kartáček, nechají mýdlo po ruce k používání, zajistí, aby byl ručník v dosahu a zkrátka umí vytvořit koupelnu koupelnou. Vybírat můžete nespočet produktů od světoznámých značek a svou koupelnu si vybavit k dokonalosti!

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Kanceláře

VC Marketing

Společnost VC Marketing nabízí svým klientům dlouholeté zkušenosti a komplexní servis v oblasti sanitární techniky a koupelnového nábytku. Na trhu se pohybuje od roku 2004, kdy začala spolupracovat se švýcarskou společností Duscholux, která je světovým producentem sprchových zástěn, van a komplexních řešení pro koupelny. V průběhu let začala rozšiřovat své portfolio spolupráce o další společnosti – španělského výrobce vodovodních armatur TRES, švédského producenta koupelnových doplňků SMEDBO a německého výrobce koupelnového nábytku LAGUNA.

I když se může zdát, že výběr koupelnových doplňků je už opravdu posledním a obyčejným úkolem za celou eskapádou procesů při realizaci koupelny, tak se nenechte zmást. Jsou to právě doplňky, které dělají koupelnu koupelnou. Protože je sice fajn mít skvělou vanu nebo sprchu, kde se umyjete, ale čím se usušit? Kde máte ručník? proto je potřeba myslet i na háčky nebo držáky ručníků a osušek tak, aby byly co nejvíce po ruce. 

Nebo třeba držák toaletního papíru - taková drobnost, ale kam s ním? A především v jaké variantě? Volně stojící, nástěnný, kombinovaný... Například firma Keuco vyrábí opravdu důmyslné koupelnové doplňky - například držák toaletního papíru s odkládací plochou pro mobilní telefon. Protože co si budeme vykládat - kdo říká, že na toaletu s telefonem nechodí, tak tam s ním minimálně jednou byl! Další skvělou vychytávkou jsou například úložné šuplíky ve sprchovém koutě - můžete si odložit brýle nebo hodinky těsně před sprchou.

Dále vybrat kelímky a držáky kartáčků nebo dávkovače tekutého mýdla. Jedním z těch větších doplňků v koupelně je topení. Přece jen je to pořád doplněk, protože si můžete vybírat z mnoha variant stylů, velikostí i barev. Třeba i topení se zrcadlem, které navíc ukazuje teplotu a vlhkost vzduchu!

Přijďte se o široké nabídce koupelnových doplňků přesvědčit na showroom Keraservis. Uvidíte, vyzkoušíte a inspirujete se!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.