Umyvadla

Umyvadla

Přemýšleli jste někdy o tom, kde přesně v koupelně strávíte nejvíce času? Které místečko je nejvíce frekventované? Ano, je to u umyvadla. Ráno, večer nebo kdykoliv během dne je umyvadlo nejvytíženější částí koupelny pro celou rodinu. Proto je potřeba jeho výběru věnovat skutečně velkou pozornost. Kromě vzhledu jsou tu ale také další velmi důležité parametry, kterými je potřeba se při výběru řídit. Naštěstí je nabídka umyvadel tak rozmanitá, že se vždy pro každou koupelnu ten správný kousek najde.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Dříve, než začnete vybírat to správné umyvadlo, určitě doporučujeme promyslet si celkový koncept koupelny. Zjistit, kde by bylo nejvhodnější umyvadlo umístit a jak vše vyladit s celkovým zařízením koupelny. Pro laika to není úplně jednoduché, vyžaduje to představivost a také technickou zdatnost. Proto doporučujeme obrátit se na interiérového architekta nebo alespoň zkušeného odborného poradce.

Jednoduše řečeno, při výběru zohledněte tyto základní parametryzpůsob osazení umyvadla, materiál, tvar a rozměry. Podle typu osazení si můžete vybrat, jestli chcete umyvadlo závěsné, zápustné nebo polozápustné na desku. Umyvadlo se také dá volně na desku položit nebo může být rovnou součástí koupelnové skříňky. V nabídce je velká škála tvarů, od oválných, přes hranaté a kulaté, vybere si opravdu každý. Velmi oblíbená a praktická jsou dvoujumyvadla, které určitě oceníte při „ranní špičce“ vícečlenné rodiny.

Důležitý je výběr materiálu. Na výsluní je stále populární tradiční keramika, tento materiál ale nestagnuje, naopak se stále vyvíjí. Je možné si pořídit keramické umyvadlo se speciální povrchovou úpravou, kdy kapky vody stékaly po povrchu rychleji a netvořil se na něm vodní kámen. Společnost Villeroy & Boch dokonce vyvinula svůj vlastní materiál s názvem TitanCeram®, který umožňuje vyrábět umyvadla s výjimečně precizními tvary a mimořádně tenkými stěnami. Za zmínku stojí designová betonová umyvadla české výroby značky Gravelli, dokonale se hodí do industriálních minimalistických koupelen.

Nejen s výběrem umyvadla a vany, ale také dlažeb a obkladů vám ochotně poradí v showroomu Keraservis.  Vše si můžete na vlastní oči prohlédnout, vyzkoušet, inspirovat se v nově vybudovaných vzorových koupelnách, případně domluvit schůzku s interiérovým architektem.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.