NOVINKY

Letní dávka koupelnové inspirace v Keraservis

Inspirace na moderní koupelnu | Kaštanová

Když se rozhodujete pro novou koupelnu, tak vás určitě na prvním místě zajímá nějaká inspirace. Zajímavě řešené koupelny, jejich detaily a konkrétní produkty. Není to úplně jednoduché vybrat si obklady a s nimi ladící dlažbu, sanitární vybavení i další koupelnové doplňky. Proto je skvělým řešením se přijít inspirovat do koupelnového studia a objevit možnosti, které by vás samotné nenapadly, anebo ty, do kterých se ihned zamilujete!

A právě takové krásné realizace koupelen v koupelnovém studiu Keraservis v Brně vám chceme představit. V rámci letních měsíců se na showroomu usilovně pracovalo a podařilo se vytvořit 3 krásné a luxusní koupelnové kóje. Vznikla tak krásná decentní a romantická dámská koupelna, stylová a moderní pánská koupelna a také luxusní glamour koupelna s mramorem. Nabídka, ze které si určitě vyberete!

Keraservis koupelny

Dámská koupelna

Romantické provedení koupelny kombinující bílý mramor a pudrovou růžovou vystihuje jemnost a detailnost provedení celé koupelny. Obklady do koupelny i dlažba jsou značky Atlas Concorde a opravdu nádherně tady vyniká 3D obklad, který opticky zvětšuje celý prostor a téměř ho dokáže roztančit. Vana i umyvadla jsou od německé značky Villeroy & Boch - německá přesnost a kvalita se zde podepisuje na každém detailu. Vodovodní baterie, a to vanová i umyvadlová, jsou od italské značky FIMA Carlo Frattini, kterou jsme vám už představovali. Konkrétně se zde jedná o řadu Spillo Tech a díky své jednoduchosti dokonale zapadá do celého konceptu dámské koupelny. Ozvláštňujícím prvkem jsou koupelnové niky - ty dodávají další odkládací prostor, ale především s pomocí detailního osvětlení umí vyzdvihnout krásu celé koupelny.

Dekorace, konkrétně osvětlení a růžový puf, interiér doladí a díky nim je celá koupelna kompletní.

Keraservis koupelny

Pánská koupelna

Tak tahle koupelna je pro nás jasným favoritem! Kombinace industriálních tónů koupelnových obkladů spolu s černým koupelnovým vybavením vytváří jednoduchou eleganci. Jako hřejivý podtón celé koupelny vyniká ovšem rohový sprchový kout, který je v provedení obkladů i dlažby imitující dřevo. Ty jsou značky Atlas Concorde, konkrétně se zde jedná o sérii Etic Pro. Černá umyvadlová baterie FIMA Carlo Frattini se doplňuje s betonovým umyvadlem české výroby Gravelli. Koupelnu už jen stačilo doplnit černými detaily v podobě toalety a topného žebříků a unikátní pánská koupelna je na světě!

Koupelnu doplňuje zrcadlo, křesílko a odkládací stolek.

Keraservis koupelny

Luxusní glamour koupelna

Poslední koupelna je doslova ztělesněním luxusu a wow efektu. Kolekce obkladů Atlas Concorde Marvel Edge a jejich zlaté žilkování v mramoru vytváří unikátní vizuál celé koupelny a díky němu je právě koupelna laděná do zlatých tónů. Zlaté baterie, zlatý rám zrcadla, zlatě podsvícená vana a dokonce i pozlacený radiátor. Tato kombinace bílého mramoru a zlatých detailů je doplněna o matný černý koupelnový nábytek a tmavě hnědou mozaiku. Navíc je zde díky moderní technologii výrobce koupelnového vybavení Villeroy & Boch možnost ovládání osvětlení zrcadla, skříněk i vany - to vše pomocí jednoduchého dálkového ovládání. Sami si tak můžete vykouzlit uvolňující atmosféru přesně podle svých představ. Vše spolu dohromady vytváří unikátní komplex koupelnového luxusu, který můžete mít doma i vy!

Co říkáte na tyto nové koupelnové kóje na showroomu koupelnového studia Keraservis? Také vás nadchly jako nás? A věřte, že na vlastní oči je to ještě krásnější podívaná. Přijďte se sami přesvědčit, kouknout a osahat tuto krásu do Centra bydlení a designu Kaštanová.

Budeme se na vás těšit.

O realizaci koupelen se postarala firma RCJ.

Značky v novince

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

RCJ

Stavební společnost RCJ se specializuje na pokládku dlažby a instalace obkladů. Má bohaté zkušenosti s privátními realizacemi, velkorysými realizacemi veřejných prostor i s náročnějšími projekty, například s bazény obloženými mozaikou. Kvalitně odvedená práce a dokonalý reprezentativní výsledek - to jsou hodnoty, které vám RCJ nabízí.

Novinky & akce

Designový den na Kaštanové

Den plný odborných informací a produktových novinek ze světa architektury, zakončený odbornou přednáškou jedn...

Ozdobte svůj domov pomocí moderních doplňků

Doplňky do domácnosti a moderní dekorace mohou být skvělým způsobem, jak přidat do vašeho domova osobní styl ...

Tipy, jak vybrat podlahu pro váš domov

Stavíte nebo plánujete renovaci svého domu nebo bytu? Výběr podlahy může být jednou z nejdůležitějších rozhod...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.