NOVINKY

Letní dávka koupelnové inspirace v Keraservis

Když se rozhodujete pro novou koupelnu, tak vás určitě na prvním místě zajímá nějaká inspirace. Zajímavě řešené koupelny, jejich detaily a konkrétní produkty. Není to úplně jednoduché vybrat si obklady a s nimi ladící dlažbu, sanitární vybavení i další koupelnové doplňky. Proto je skvělým řešením se přijít inspirovat do koupelnového studia a objevit možnosti, které by vás samotné nenapadly, anebo ty, do kterých se ihned zamilujete!

A právě takové krásné realizace koupelen v koupelnovém studiu Keraservis v Brně vám chceme představit. V rámci letních měsíců se na showroomu usilovně pracovalo a podařilo se vytvořit 3 krásné a luxusní koupelnové kóje. Vznikla tak krásná decentní a romantická dámská koupelna, stylová a moderní pánská koupelna a také luxusní glamour koupelna s mramorem. Nabídka, ze které si určitě vyberete!

Keraservis koupelny

Dámská koupelna

Romantické provedení koupelny kombinující bílý mramor a pudrovou růžovou vystihuje jemnost a detailnost provedení celé koupelny. Obklady i dlažba jsou značky Atlas Concorde a opravdu nádherně tady vyniká 3D obklad, který opticky zvětšuje celý prostor a téměř ho dokáže roztančit. Vana i umyvadla jsou od německé značky Villeroy & Boch - německá přesnost a kvalita se zde podepisuje na každém detailu. Baterie, a to vanová i umyvadlová, jsou od italské značky FIMA Carlo Frattini, kterou jsme vám už představovali. Konkrétně se zde jedná o řadu Spillo Tech a díky své jednoduchosti dokonale zapadá do celého konceptu dámské koupelny. Skvělou variantou v koupelnách jsou ovšem niky - ty dodávají další odkládací prostor, ale především s pomocí detailního osvětlení umí vyzdvihnout krásu celé koupelny.

Dekorace, konkrétně osvětlení a růžový puf, jsou zapůjčeny ze showroomu DEHO a díky nim je celá koupelna kompletní.

Keraservis koupelny

Pánská koupelna

Tak tahle koupelna je pro nás jasným favoritem! Kombinace industriálních tónů obkladů spolu s černým koupelnovým vybavením vytváří jednoduchou eleganci. Jako hřejivý podtón celé koupelny vyniká ovšem rohový sprchový kout, který je v provedení obkladů i dlažby imitující dřevo. Ty jsou značky Atlas Concorde, konkrétně se zde jedná o sérii Etic Pro. Černá umyvadlová baterie FIMA Carlo Frattini se doplňuje s betonovým umyvadlem české výroby Gravelli. Koupelnu už jen stačilo doplnit černými detaily v podobě toalety a topného žebříků a unikátní pánská koupelna je na světě!

Doplňky v podobě zrcadla, křesílka a odkládacího stolku jsou opět ze showroomu DEHO.

Keraservis koupelny

Luxusní glamour koupelna

Tahle koupelna je doslova ztělesněním luxusu a wow efektu. Kolekce obkladů Atlas Concorde Marvel Edge a jejich zlaté žilkování v mramoru vytváří unikátní vizuál celé koupelny a díky němu je právě koupelna laděná do zlatých tónů. Zlaté baterie, zlatý rám zrcadla, zlatě podsvícená vana a dokonce i pozlacený radiátor. Tato kombinace bílého mramoru a zlatých detailů je doplněna o matný černý koupelnový nábytek a tmavě hnědou mozaiku. Navíc je zde díky moderní technologii výrobce koupelnového vybavení Villeroy & Boch možnost ovládání osvětlení zrcadla, skříněk i vany - to vše pomocí jednoduchého dálkového ovládání. Sami si tak můžete vykouzlit uvolňující atmosféru přesně podle svých představ. Vše spolu dohromady vytváří unikátní komplex koupelnového luxusu, který můžete mít doma i vy! Křesílko je možné zakoupit na showroomu DEHO.

Co říkáte na tyto nové koupelnové kóje na showroomu Keraservis? Také vás nadchly jako nás? A věřte, že na vlastní oči je to ještě krásnější podívaná. Přijďte se sami přesvědčit, kouknout a osahat tuto krásu na Kaštanovou.

Budeme se na vás těšit.

Návrhy koupelen zpracovaly Bára Barathová, Nikola Kopřivová a Gábina Fridrichová a o realizaci se postarala firma RCJ.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.