NOVINKY

Letní dávka koupelnové inspirace v Keraservis

Inspirace na moderní koupelnu | Kaštanová

Když se rozhodujete pro novou koupelnu, tak vás určitě na prvním místě zajímá nějaká inspirace. Zajímavě řešené koupelny, jejich detaily a konkrétní produkty. Není to úplně jednoduché vybrat si obklady a s nimi ladící dlažbu, sanitární vybavení i další koupelnové doplňky. Proto je skvělým řešením se přijít inspirovat do koupelnového studia a objevit možnosti, které by vás samotné nenapadly, anebo ty, do kterých se ihned zamilujete!

A právě takové krásné realizace koupelen v koupelnovém studiu Keraservis v Brně vám chceme představit. V rámci letních měsíců se na showroomu usilovně pracovalo a podařilo se vytvořit 3 krásné a luxusní koupelnové kóje. Vznikla tak krásná decentní a romantická dámská koupelna, stylová a moderní pánská koupelna a také luxusní glamour koupelna s mramorem. Nabídka, ze které si určitě vyberete!

Keraservis koupelny

Dámská koupelna

Romantické provedení koupelny kombinující bílý mramor a pudrovou růžovou vystihuje jemnost a detailnost provedení celé koupelny. Obklady do koupelny i dlažba jsou značky Atlas Concorde a opravdu nádherně tady vyniká 3D obklad, který opticky zvětšuje celý prostor a téměř ho dokáže roztančit. Vana i umyvadla jsou od německé značky Villeroy & Boch - německá přesnost a kvalita se zde podepisuje na každém detailu. Vodovodní baterie, a to vanová i umyvadlová, jsou od italské značky FIMA Carlo Frattini, kterou jsme vám už představovali. Konkrétně se zde jedná o řadu Spillo Tech a díky své jednoduchosti dokonale zapadá do celého konceptu dámské koupelny. Ozvláštňujícím prvkem jsou koupelnové niky - ty dodávají další odkládací prostor, ale především s pomocí detailního osvětlení umí vyzdvihnout krásu celé koupelny.

Dekorace, konkrétně osvětlení a růžový puf, interiér doladí a díky nim je celá koupelna kompletní.

Keraservis koupelny

Pánská koupelna

Tak tahle koupelna je pro nás jasným favoritem! Kombinace industriálních tónů koupelnových obkladů spolu s černým koupelnovým vybavením vytváří jednoduchou eleganci. Jako hřejivý podtón celé koupelny vyniká ovšem rohový sprchový kout, který je v provedení obkladů i dlažby imitující dřevo. Ty jsou značky Atlas Concorde, konkrétně se zde jedná o sérii Etic Pro. Černá umyvadlová baterie FIMA Carlo Frattini se doplňuje s betonovým umyvadlem české výroby Gravelli. Koupelnu už jen stačilo doplnit černými detaily v podobě toalety a topného žebříků a unikátní pánská koupelna je na světě!

Koupelnu doplňuje zrcadlo, křesílko a odkládací stolek.

Keraservis koupelny

Luxusní glamour koupelna

Poslední koupelna je doslova ztělesněním luxusu a wow efektu. Kolekce obkladů Atlas Concorde Marvel Edge a jejich zlaté žilkování v mramoru vytváří unikátní vizuál celé koupelny a díky němu je právě koupelna laděná do zlatých tónů. Zlaté baterie, zlatý rám zrcadla, zlatě podsvícená vana a dokonce i pozlacený radiátor. Tato kombinace bílého mramoru a zlatých detailů je doplněna o matný černý koupelnový nábytek a tmavě hnědou mozaiku. Navíc je zde díky moderní technologii výrobce koupelnového vybavení Villeroy & Boch možnost ovládání osvětlení zrcadla, skříněk i vany - to vše pomocí jednoduchého dálkového ovládání. Sami si tak můžete vykouzlit uvolňující atmosféru přesně podle svých představ. Vše spolu dohromady vytváří unikátní komplex koupelnového luxusu, který můžete mít doma i vy!

Co říkáte na tyto nové koupelnové kóje na showroomu koupelnového studia Keraservis? Také vás nadchly jako nás? A věřte, že na vlastní oči je to ještě krásnější podívaná. Přijďte se sami přesvědčit, kouknout a osahat tuto krásu do Centra bydlení a designu Kaštanová.

Budeme se na vás těšit.

O realizaci koupelen se postarala firma RCJ.

Značky v novince

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

RCJ

Stavební společnost RCJ se specializuje na pokládku dlažby a instalace obkladů. Má bohaté zkušenosti s privátními realizacemi, velkorysými realizacemi veřejných prostor i s náročnějšími projekty, například s bazény obloženými mozaikou. Kvalitně odvedená práce a dokonalý reprezentativní výsledek - to jsou hodnoty, které vám RCJ nabízí.

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

CERATOUCH od COREtec Floors: inovativní kamenné podlahy nově v Supellex

Hledáte podlahu, která nejen skvěle vypadá, ale je také výjimečně odolná a snadno se udržuje? Pak je kolekce ...

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.