Topení do koupelny

Topení do koupelny

V koupelně má být teplo, na tom se asi shodneme všichni. Jak ho ale docílit co možná nejúsporněji, a zároveň elegantně, už je otázka jiná. Topení do koupelny je na trhu celá řada, a kromě hřejivé funkce plní také roli estetickou. Vyberte si radiátor nebo topný žebřík správně a nejenže vaši koupelnu krásně a ekonomicky vyhřeje, ale stane se také designovým prvkem, na který se budete rádi dívat. 

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Centrum hrubé výstavby

Korado

Společnost KORADO patří k předním světovým výrobcům otopných ocelových těles. Během padesátileté historie společnosti se o kvalitě produktu přesvědčilo více než třicet milionů spokojených zákazníků po celém světě. Hlavní filozofií společnosti je nabídnout kompletní systémové řešení pro vytápění a větrání. Do hlavního výrobního programu společnosti KORADO patří desková otopná tělesa RADIK, trubková otopná tělesa KORALUX, designová otopná tělesa KORATHERM, lokální a centrální rekuperační jednotky a kompletní sortiment konvektorů.

TOMTON

Ryze česká společnost, jejíž cílem je vytvořit optimální interiérové klima. Takové, které bude mít blahodárný vliv na zdraví. Vyvinuli proto multifunkční otopný systém, který interiér vytápí, ochlazuje a čistí vzduch. Kladou důraz na efektivitu, ekologickou úspornost a požadavky zákazníka. Při vývoji spolupracovali s řadou expertů z vysokých škol a také s odborníky z automobilového průmyslu. Své produkty společnost testuje v nezávislé laboratoři Heatest a následně jsou produkty TOMTON certifikovány ve zkušebnách SZÚ v Brně podle předepsaných mezinárodních norem.

Není nic horšího, než když si před večerní koupelí nebo ranní sprchou svlékáte svršky a třesete se přitom nekontrolovaně zimou. Každá koupelna by měla mít svůj vlastní zdroj tepla, ať už je to topný žebřík, radiátor nebo podlahové vytápění.

Většina domů a bytů si dnes užívá ústředního topení, na které je často napojena i koupelna. Naprostou klasikou a zdrojem vytápění je v tomto případě radiátor. Vybírat můžete z širokého sortimentu elegantních a designových radiátorů v nejrůznějších barvách a provedeních. 

Velká část domácností místo radiátorů používá elektrické topení. Otopná tělesa mají často podobu žebříků, které mají celou řadu výhod. Kromě toho, že zavěšené na stěně nezabírají tolik místa, slouží také jako praktické sušáky na ručníky. I v tomto případě se stále více do popředí dostává také design, a tak je v nabídce nejen řada materiálů, ale také stylů a barev. 

Podlahové topení je v posledních několika letech hitem ve vytápění koupelen, a to ve variantě napojení na ústřední topení i ve formě elektrické topné rohože. Ostatně může být něco lepšího než příjemné teplo od bosých nohou? 

Každé vytápění má své výhody a stinné stránky a ne všechna se hodí pro každého a do každé koupelny. U značek Keraservis, Korado a Uponor si můžete vybrat to správné pro vás a váš domov.  

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.