Korado
Korado logo

Korado

Přejít na web korado.cz

Společnost KORADO patří k předním světovým výrobcům otopných ocelových těles. Během padesátileté historie společnosti se o kvalitě produktu přesvědčilo více než třicet milionů spokojených zákazníků po celém světě. Hlavní filozofií společnosti je nabídnout kompletní systémové řešení pro vytápění a větrání. Do hlavního výrobního programu společnosti KORADO patří desková otopná tělesa RADIK, trubková otopná tělesa KORALUX, designová otopná tělesa KORATHERM, lokální a centrální rekuperační jednotky a kompletní sortiment konvektorů.

S čím vám pomůžeme:

Brno centrum hrubé výstavby
Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Tradiční česká společnost KORADO nabízí nejen standardní otopná tělesa RADIK, ale také koupelnové radiátory KORALUX nebo designová tělesa KORATHERM. Produkty lze vybírat v různém barevném provedení a najít si tak dokonalou souhru!

Kromě klasických otopných těles nabízí KORADO i konvektory. Tělesa, které lze umístit i pod úroveň podlahy a nerušit tak jednotu interiéru. Velkou předností konvektorů je, že se velmi rychle ohřívají a dokážou účinně předávat teplo do místnosti. Oproti standardním radiátorům disponují nižším vodním objemem, což má za následek nižší tepelnou setrvačnost těchto těles. Konvektory lze využít pro rodinné domy, bytové i nebytové prostory a jsou vhodné pro všechny zdroje tepla.

V rámci značky KORADO můžete vyřešit i otázku řízeného větrání a centrální rekuperace. V obytných místnostech dochází vlivem použitých stavebních materiálů, spotřebičů a především pobytem osob k postupnému znehodnocování kvality vnitřního vzduchu. Řízeným větráním je zajištěn dostatek čerstvého vzduchu a zároveň vzniká zdravé a pohodlné prostředí pro jeho obyvatele vč. úspory na energiích. Centrální rekuperaci najdete pod názvem VENTBOX. V nabídce nechybí ani lokální větrací jednotky KORAVENT a KORASMART.

Přijďte se seznámit s nabídkou společnosti do Centra hrubé výstavby v budově A na Kaštanové. Podívejte se na mapku areálu.

Nezávazně si sjednat schůzku


Novinky & akce

Žhavá novinka výrobce radiátorů KORADO

Jednička v žebříčku novinek společnosti KORADO. Koupelnové žebříky KORALUX NEO. Největší český výrobce radiát...

Konvektory - správná volba pro úsporné vytápění

Dnešní doba s moderní výstavbou klade čím dál tím vyšší důraz na energetické úspory na vytápění budov. Modern...

Chytré větrání díky větracím jednotkám s rekuperací

Letní měsíce s sebou přináší mnoho krásných slunečných dnů a krásných vzpomínek z dovolené nebo i ze zahrady....

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.