Korado
Korado logo

Korado

Web korado.cz

Společnost KORADO patří k předním světovým výrobcům otopných ocelových těles. Během padesátileté historie společnosti se o kvalitě produktu přesvědčilo více než třicet milionů spokojených zákazníků po celém světě. Hlavní filozofií společnosti je nabídnout kompletní systémové řešení pro vytápění a větrání. Do hlavního výrobního programu společnosti KORADO patří desková otopná tělesa RADIK, trubková otopná tělesa KORALUX, designová otopná tělesa KORATHERM, lokální a centrální rekuperační jednotky a kompletní sortiment konvektorů.

Brno centrum hrubé výstavby
Otevírací doba
Po - Pá 09:00 – 18:00
So 09:00 - 13:00

Tradiční česká společnost KORADO nabízí nejen standardní otopná tělesa RADIK, ale také koupelnové radiátory KORALUX nebo designová tělesa KORATHERM. Produkty lze vybírat v různém barevném provedení a najít si tak dokonalou souhru!

Kromě klasických otopných těles nabízí KORADO i konvektory. Tělesa, které lze umístit i pod úroveň podlahy a nerušit tak jednotu interiéru. Velkou předností konvektorů je, že se velmi rychle ohřívají a dokážou účinně předávat teplo do místnosti. Oproti standardním radiátorům disponují nižším vodním objemem, což má za následek nižší tepelnou setrvačnost těchto těles. Konvektory lze využít pro rodinné domy, bytové i nebytové prostory a jsou vhodné pro všechny zdroje tepla.

V rámci značky KORADO můžete vyřešit i otázku řízeného větrání a centrální rekuperace. V obytných místnostech dochází vlivem použitých stavebních materiálů, spotřebičů a především pobytem osob k postupnému znehodnocování kvality vnitřního vzduchu. Řízeným větráním je zajištěn dostatek čerstvého vzduchu a zároveň vzniká zdravé a pohodlné prostředí pro jeho obyvatele vč. úspory na energiích. Centrální rekuperaci najdete pod názvem VENTBOX. V nabídce nechybí ani lokální větrací jednotky KORAVENT a KORASMART.

Přijďte si do centra hrubé stavby prohlédnout expozici KORADO. Rádi vám ukážeme kompletní nabídku.

Novinky & akce

Vířivky se slevou až 40 % přináší EuroWellness

Chcete si užít dokonalou relaxaci ve vířivce, proud bublinek, který masíruje vaše tělo - a to vše v pohodlí s...

Terasy z kompozitního dřeva Silvadec

Silvadec, francouzská společnost, byla založena v roce 2001 jako vůbec první výrobce kompozitního dřeva v Evr...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.