Vinylové podlahy

Vinylové podlahy

Vinyl je velmi odolný a komfortní materiál, který přináší díky svým skvělým vlastnostem do našich domovů spoustu výhod. Vinylová podlaha je na došlap měkká a příjemně teplá, je velmi praktická na údržbu, odolná proti poškrábání  a navíc tlumí kročejový hluk. Tuto podlahovou krytinu je možné použít v interiéru prakticky ve všech místnostech.

Značky

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Vinylové podlahy jsou v nabídce v různých provedeních. Obecně je lze rozdělit podle složení na celovinylové nebo vrstvené a podle použitého materiálu PVC (polyvinylchlorid) na měkčené a tvrzené. Prodávají se buď v rolích nebo v dílcích. Podle způsobu pokládky je dělíme na lepené, volně položitelné a plovoucí (click).

Vinyl nabízí téměř nekonečný výběr různých dekorů, rozličných motivů, velmi oblíbená je imitace keramické dlažby a přírodních materiálů – dřeva nebo kamene. Na rozdíl o těchto materiálů se vinyl velmi dobře a jednoduše udržuje. Existuje také varianta voděodolného vinylu, vhodná k použití v kuchyních, koupelnách a sprchových koutech. Jedinečnou novinkou, která uspokojí i nejnáročnější zákazníky, jsou rigidní vinylové podlahy (neboli také SPC podlahy) v kolekci DESIGNline - vhodné do vlhkých prostor i pro podlahové vytápění, protiskluzná, odolná vysokému zatížení, voděodolná a antistatická.

Přijďte si vybrat tu správnou podlahu do showroomu Suppelex, nechte si poradit od odborníků.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.