Rigidní podlahy

Rigidní podlahy

Rigidní podlahy jsou vyrobeny z tvrdých materiálů, jako jsou PVC nebo plasty, a jsou k dispozici v mnoha různých barvách a vzorech. Rigidní neboli také kompozitní podlahy jsou velmi odolné vůči poškození a opotřebení, jsou tedy vhodné pro použití v oblastech s vysokou frekvencí používání. Rigidní podlahy jsou snadné na údržbu. Stačí je vysát nebo otřít vlhkým hadříkem. Více o rigidních podlahách se dozvíte v podlahovém studiu Supellex. 

Značky

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Rigidní podlahy jsou moderní a inovativní řešení pro vaše interiéry. Tyto podlahy se skládají z několika vrstev, které mají vysokou odolnost proti vlhkosti, poškrábání a vysokému tlaku.

Rigidní, také nazývané jako kompozitní nebo SPC podlahy, jsou voděodolné, proto jsou vynikající volbou pro místnosti, kde dochází ke kontinuálnímu kontaktu s vodou, jako jsou koupelny a kuchyně. Vrstvy štítu abrazivního odolného materiálu pomáhají kompozitním podlahám odolat poškrábání způsobenému průmyslovým provozem a běžným znečištěním. Podlahy vyrobené z kompozitních materiálů jsou snadno ošetřitelné a jejich údržba je jednoduchá a rychlá. Rigidní podlahy jsou pevné a odolné vůči mechanickému tlaku a nadměrnému opotřebení.

Jednou z výhod kompozitních podlah je rozmanitost designu a stylů, včetně dřeva nebo kamenů. Díky vysoké odolnosti se kompozitní podlahy pyšní dlouhou živostností. Rigidní podlahy se skládají do zámků, takže se vyznačují rychlou a snadnou instalací, která snižuje množství práce a nákladů spojených s instalací. Jedná se také o ekologickou volbu, protože SPC podlahy jsou vyráběny z recyklovaných materiálů a neobsahují žádné škodlivé látky.

Rigidní podlahy jsou účinný a nadčasový způsob, jak zlepšit vzhled vašeho interiéru a zvýšit jeho hodnotu. Pokud hledáte podlahový materiál, který nabízí širokou škálu výhod, měli byste je zvážit a ideálně se s nimi rovnou seznámit v showroomu podlahového studia SupellexCentru bydlení a designu Kaštanová.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.