Keramická dlažba

Keramická dlažba

Keramická dlažba má své apriorní místo v koupelně, kde výrazně ovlivňuje její celkový vzhled. Není proto radno ji podceňovat. Keramická dlažba má však své místo také v dalších místnostech. Dnes již vídáme dlažbu v obývacích pokojích, ložnicích, na venkovních terasách. Skutečnosti přispívá fakt, že současná nabídka dlažby téměř nezná hranice. V nabídce najdete dlažbu v designu dřeva, betonu, mramoru nebo rezivějícího kovu, která je téměř k nerozeznání od svého vzoru. Velkoformátové dlažby došly do takových rozměrů, že už snad větší být nemohou. Stačí jen přijít a vybrat si.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

RCJ

Stavební společnost RCJ se specializuje na pokládku dlažby a instalace obkladů. Má bohaté zkušenosti s privátními realizacemi, velkorysými realizacemi veřejných prostor i s náročnějšími projekty, například s bazény obloženými mozaikou. Kvalitně odvedená práce a dokonalý reprezentativní výsledek - to jsou hodnoty, které vám RCJ nabízí.

Keramická dlažba je právem velmi oblíbený materiál. Můžete ji použít v interiéru i exteriéru. Má mnoho výborných vlastností. Je odolná proti vodě, vlhku, páře i oděru. Protiskluzové povrchy vyhovují náročným podmínkám ve sprchách nebo v okolí bazénů. Je ideální krytinou pro podlahové topení, má výbornou akumulační schopnost a umí udržet stálou teplotu v místnosti. Dlažba s téměř nulovou nasákavostí je ideální k použití na terase nebo balkónu. Díky těmto vlastnostem můžete snadno vizuálně propojit exteriér s interiérem. Pokud použijeme stejný typ dlažby venku i vevnitř, stačí otevřít dveře a obytný prostor přirozeně přejde do zahrady.

Nabídka keramické dlažby a obkladů nikdy dříve nebyla tak široká jako dnes. Každý si může vybrat styl, který je mu nejbližší. Milovníci tradičních materiálů mohou využít řady dlažeb s imitací dřeva, kamene nebo mramoru, na rozdíl od pravých přírodních materiálů, které po čase ztrácí původní vzhled a brzy se opotřebují, keramika zůstává beze změny. Na své si přijdou i příznivci minimalismu. Dlažby a obklady vhodné do minimalistických a industriálních interiérů mohou mít mnoho podob, často jsou v imitaci omítky, syrového betonu nebo rezavého plechu – zde platí jednoduché pravidlo, méně znamená více. Výrobci ale nezapomínají ani na květinové vzory pro romantiky, rustikální a retro vzory do venkovských chalup, ultramoderní geometrické vzory pro náročné nebo luxusní povrchy s metalickými akcenty.

S výběrem dlažby do koupelny vám ochotně pomohou v showroomu Keraservis. Mimo dlažby zde najdete také výběr obkladů, umyvadel, toalet, van i koupelnových doplňků a nábytku. Vše si můžete na vlastní oči prohlédnout, vyzkoušet nebo se inspirovat  v nově vybudovaných vzorových koupelnách, případně si domluvit schůzku s interiérovým architektem.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.