Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Betonové stěrky

Betonové stěrky

Betonová stěrka v koupelně vyniká svým minimalistickým a industriálním vzhledem. Jedná se o nadčasový a navíc velmi praktický materiál. Rozhodnout se můžete pro některou z variant luxusních povrchů, které beton imitují a mají vynikající užitné vlastnosti. Další alternativou klasického betonu v koupelně jsou keramické dlažby a obklady v jeho imitaci, které jsou od pravého téměř k nerozeznání. Pokud milujete chladnou nadčasovou krásu syrového betonu, máte z čeho vybírat.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Němec

Společnost Němec se zabývá realizací stylových povrchů, vertikálních zahrad a mechových obrazů. Vyvíjí vlastní nejmodernější technologie, díky kterým uspokojí i ty nejnáročnější představy o dokonalém designu interiérů. To vše vám přináší v České republice i v zahraničí již více než 20 let. Mezi jejich ikonické technologie patří stěrky Imitace betonu® a Betonepox®.

Betonové a cementové odstíny v interiéru jsou v posledních letech velmi trendy. Možná také díky tomu technologie výroby a pokládky betonových stěrek velmi pokročila. Lídrem v tomto oboru je společnost Němec, která vyvinula vlastní unikátní technologii s názvem Imitace betonu® a s úspěchem ji používá už více než deset let. Dalším jedinečným moderním povrchem, imitujícím betonovou plochu je BETONEPOX®, epoxidová stěrka, která je odolná vůči vodě i bez nutnosti lakování. Tyto materiály mají vynikající vlastnosti a splňují ty nejvyšší požadavky na moderní design.

Velmi zajímavou a kvalitní alternativou klasického betonu v koupelně jsou keramické dlažby a obklady v imitaci betonu.  Příjemná betonová šedá je nadčasová. V nabídce je mnoho barevných odstínů, které se vzájemně výborně kombinují, od nejsvětlejších cementových, přes šedé kouřové až po originální asfaltové. V koupelně k nim můžete vybrat nábytek, sanitu i doplňky prakticky jakékoli barvy a značky. Velmi moderně vypadají velkoformátové dlažby a obklady v imitaci betonu v kombinaci se sytě barevnými obklady, s plastickými 3D obklady nebo mozaikami s metalickými odlesky.

Inspirativní příklady, jak v koupelnách použít industriální odstíny obkladů a dlažeb, můžete vidět ve vzorových koupelnových kójích v showroomu v Keraservisu. Pokud budete mít nějaké dotazy nebo nejasnosti, kontaktujte odborné poradce, rádi vám v výběrem pomohou.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.