Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek

Co by to bylo za koupelnu bez koupelnového nábytku? Nejenže vám nabízí úložný prostor, ale celkově umí koupelnu zútulnit a dodat jí ten správný šmrnc! A proto je i z čeho vybírat! Nejenže si můžete vybrat z již připravených kolekcí a sérií výrobců, ale také si můžete nechat vyrobit nábytek na míru. Různé skříňky, poličky, šuplíky - zkrátka to, co zrovna potřebujete. A protože žijeme v 21. století, tak i koupelnový nábytek nabízí možnosti Hi-Tech vybavení.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Kanceláře

VC Marketing

Společnost VC Marketing nabízí svým klientům dlouholeté zkušenosti a komplexní servis v oblasti sanitární techniky a koupelnového nábytku. Na trhu se pohybuje od roku 2004, kdy začala spolupracovat se švýcarskou společností Duscholux, která je světovým producentem sprchových zástěn, van a komplexních řešení pro koupelny. V průběhu let začala rozšiřovat své portfolio spolupráce o další společnosti – španělského výrobce vodovodních armatur TRES, švédského producenta koupelnových doplňků SMEDBO a německého výrobce koupelnového nábytku LAGUNA.

U koupelnového nábytku je potřeba si především dát pozor na jeho kvalitu. Není to obyčejný nábytek do obývacího pokoje nebo do pracovny. V koupelně je vystaven mnohem vyšší vlhkosti, a proto musí jeho provedení odpovídat opravdu nejvyšším standardům kvality. Není dobré vybrat nejlevnější skříňky, které se za chvíli začnou celé loupat. Proto si můžete na showroomu Keraservis vybírat v rámci osvědčených značek, kde je kvalita jistotou!

Nejčastěji se vybírá umyvadlová skříňka, vysoká skříňka s úložným prostorem a také zrcadlová skříňka. To jsou ty základní, které najdete skoro v každé koupelně, ale samozřejmě je můžete doplnit dalšími typy skříněk. Protože, jak to známe, tak úložného prostoru není nikdy dost

Inspirovat se můžete například nábytkem od značky Villeroy & Boch, Laguna nebo Timera. Ty nabízí kvalitní ale především moderní až nadčasové kolekce, kde se myslí opravdu na všechno. Třeba i na bezkontaktní dobíjení vašeho smartphonu

Vybírat můžete na showroomu Keraservis.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.