Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek

Co by to bylo za koupelnu bez koupelnového nábytku? Nejenže vám nabízí úložný prostor, ale celkově umí koupelnu zútulnit a dodat jí ten správný šmrnc! A proto je i z čeho vybírat! Nejenže si můžete vybrat z již připravených kolekcí a sérií výrobců, ale také si můžete nechat vyrobit nábytek na míru. Různé skříňky, poličky, šuplíky - zkrátka to, co zrovna potřebujete. A protože žijeme v 21. století, tak i koupelnový nábytek nabízí možnosti Hi-Tech vybavení.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Kanceláře

VC Marketing

Společnost VC Marketing nabízí svým klientům dlouholeté zkušenosti a komplexní servis v oblasti sanitární techniky a koupelnového nábytku. Na trhu se pohybuje od roku 2004, kdy začala spolupracovat se švýcarskou společností Duscholux, která je světovým producentem sprchových zástěn, van a komplexních řešení pro koupelny. V průběhu let začala rozšiřovat své portfolio spolupráce o další společnosti – španělského výrobce vodovodních armatur TRES, švédského producenta koupelnových doplňků SMEDBO a německého výrobce koupelnového nábytku LAGUNA.

U koupelnového nábytku je potřeba si především dát pozor na jeho kvalitu. Není to obyčejný nábytek do obývacího pokoje nebo do pracovny. V koupelně je vystaven mnohem vyšší vlhkosti, a proto musí jeho provedení odpovídat opravdu nejvyšším standardům kvality. Není dobré vybrat nejlevnější skříňky, které se za chvíli začnou celé loupat. Proto si můžete na showroomu Keraservis vybírat v rámci osvědčených značek, kde je kvalita jistotou!

Nejčastěji se vybírá umyvadlová skříňka, vysoká skříňka s úložným prostorem a také zrcadlová skříňka. To jsou ty základní, které najdete skoro v každé koupelně, ale samozřejmě je můžete doplnit dalšími typy skříněk. Protože, jak to známe, tak úložného prostoru není nikdy dost

Inspirovat se můžete například nábytkem od značky Villeroy & Boch, Laguna nebo Timera. Ty nabízí kvalitní ale především moderní až nadčasové kolekce, kde se myslí opravdu na všechno. Třeba i na bezkontaktní dobíjení vašeho smartphonu

Vybírat můžete na showroomu Keraservis.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.