NOVINKY

Technická místnost - skvělá organizace domácnosti

Jak zařídit technickou místnost | Kaštanová

Úložný prostor v domácnosti je kapitola sama o sobě. Nikdy ho není dost a především se někdy opravdu špatně organizuje. Protože nějaké skříňky máte v kuchyni, něco ve spíži (nebo komoře), jiné úložné prostory jsou zase na chodbě a sezónní oblečení bývá někdy uloženo i na půdě. Kde máte ale potom hledat jako první? Právě pro takové situace je skvělá technická místnost. Nejenže máte samostatnou místnost pro řešení úklidu, praní nebo sušení, zároveň tady můžete mít všechny potřebné úložné prostory na jednom místě.

technická místnost

Technická místnost - co to je?

Pro ty, kteří ještě trochu tápou v tom, co že to ta technická místnost je, tu máme drobné vysvětlení. Název technická místnost se zažil především kvůli tomu, že se jednalo o místnost, kam jste mohli schovat to, co normálně v interiéru ukazovat nechcete. Pračku, sušičku, kotel nebo třeba technickou sprchu či výlevku. Nejenže je to uklizeno "z očí", ale především díky tomu získáte klid na práci. Technická místnost ale dále začala sloužit jako univerzální úložný prostor. A proto výrobci vymysleli spoustu druhů, systémů a typů úložného prostoru, aby se dal využít každý centimetr. 

A pokud se ptáte: "Kam s ní?" Tak to je čistě na vás a dispozici vašeho domu. Kvůli úložným prostorům je místnost často umístěna poblíž kuchyně, abyste měli případné suroviny na vaření jen krok od kuchyně, ale je jen na vás, kam se budete chtít uklidit...

technická místnost vedle kuchyně

Není šuplík jako šuplík a skříňka jako skříňka.

Přesně tak. Sami se podívejte do galerie, jaké možnosti nabízí německý výrobce Schüller. Nejenže jsou šuplíky vybaveny patrovým systém, ale například skříně jsou dokonale vyřešeny drátěným programem. Zkrátka vše pro to, abyste měli co nejvíce úložného prostoru. Skříně mohou být doslova až ke stropu. A dostat se k nim můžete i bez schůdků! Můžou být totiž vybaveny systémem, kterým si jednoduše celé regály přitáhnete k sobě.

technická místnost řešení

Kudy kudy cestička k technické místnosti?

Přečetli jste si pár řádků, mrkli na obrázky a řekli si: "To chci!"? Pak už vás jen nasměrujeme směrem k Centru bydlení a designu Kaštanová. Tam vám tuhle krásku pomůžou zrealizovat. Schůzka bude probíhat stejně jako při řešení návrhu interiéru. Stačí se domluvit na jejím termínu a designérka vám vše vysvětlí. 

úložný prostor

Tak co říkáte? Už se těšíte, jak budete vše organizovat a skládat do nových skříněk technické místnosti? 

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.