Návrhy koupelen

Návrhy koupelen

Rekonstrukce nebo realizace nové koupelny je důležitým okamžikem pro vaše lepší bydlení. Proto je potřeba předem vše důkladně promyslet a dobře naplánovat. Abyste si udělali o své vysněné koupelně lepší představu a s výběrem materiálů a vybavení se správně rozhodli, máme pro vás precizní 3D vizualizace.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Návrh koupelny, který vychází především z vašich přání a potřeb, vám profesionálně zpracujeme v koupelnovém studiu KERASERVIS. Našim záměrem je, abyste se v koupelně cítili skutečně dobře a stala se pro vás vaší malou oázou relaxace. Zároveň také musí odpovídat vašim požadavkům na funkčnost. Abyste si mohli svoji budoucí koupelnu co nejlépe představit, připravíme pro vás 3D vizualizaci, a to hned v několika variantách. 

Pro návrhy koupelen používáme nejnovější software, který umožňuje detailně vypracované náhledy do interiéru, které téměř nerozeznáte od fotografií. Prostor si můžete prohlédnout z různých úhlů pohledu a také v několika variantách. Je možné porovnat, jak působí různé varianty půdorysného uspořádání, výběru koupelnového nábytku či barevnosti obkladů či dlažeb. Naši specialisté mají za sebou stovky návrhů. Umí zhmotnit představy klientů, kteří přesně vědí, jakou koupelnu chtějí a také pomoci s rozhodování těm, kteří tápou. Díky fotorealistické 3D vizualizaci si svoji koupelnu dokáže dobře představit každý.

Navštivte showroom KERASERVIS, prohlédněte si vzorové koupelnové kóje, proberte vaše možnosti s odbornými poradci a nechte si vypracovat vlastní 3D návrh. Tým specialistů na řešení koupelen je připraven pro vás udělat maximum.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.