Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, ve státní svátek, čtvrtek 28. října, bude Centrum bydlení a designu Kaštanová zavřeno. Ostatní dny nás můžete navštívit dle běžné otevírací doby. Těšíme se na vaši návštěvu.

Návrhy interiérů

Návrhy interiérů

Správně zařízený interiér a vybavení bytu je právě to, co z neobydleného prostoru dělá domov. Každý klient přichází za bytovým architektem s vlastními představami, nároky a  také možnostmi.  Naši architekti a bytoví designeři umí tyto vstupní informace od klienta převzít, empaticky naslouchat jeho potřebám a vložit do projektu své znalosti a dovednosti. Vypracují vám návrh vašeho interiéru tak, aby se vám a vaší rodině doma dobře žilo.

Kanceláře

Filip Pavliňák

Filip Pavliňák se s nadšením věnuje designu interiérů rezidenčních i komerčních prostor. Jeho cílem je spojení prvků praktičnosti, funkčnosti a estetiky. Výstupem jsou vedle vizualizací také technické výkresy, které reflektují řemeslnou praxi. Dále navrhuje a dodává designové radiátory Carmen radiátory a vyrábí speciální obkladové prvky Amber exclusive z kamínků zalévaných do směsi pryskyřic.

Fridrichová - Design Interiéru

FRIDRICHOVÁ DESIGN INTERIÉRU je synonymem pro kvalitní služby a maximální otevřenost nápadům a potřebám klientů. Dvougenerační tým zajišťuje propojení letité praxe a zkušeností s mladým a neotřelým pohledem na svět designu. Díky tomu získáte nadčasový návrh interiéru, ve kterém se budete cítit příjemně, útulně a zároveň nebudete postrádat kvalitu, čistotu a funkčnost. Připraví vizualizace, pomohou vybrat materiál a barevné řešení.

VL Atelier design

VL Atelier design se zabývá rezidenčním i komerčním interiérovým designem, marketingem a tvorbou brandu. Při své práci vychází z hlubokých zkušeností s reklamou a marketingem a snaží se skloubit špičkový italský design s francouzským šarmem a elegancí podpořených německou kvalitou. Pečlivě naslouchají potřebám svých klientů a zakládají si na vzájemné důvěře a úzké spolupráci.

Domov na míru

Pokud hledáte opravdu kvalitní interiér, už dál hledat nemusíte! Firma DOMOV NA MÍRU je zde pro Vás. Dlouholetá praxe v oboru a stálá spolupráce s designéry a architekty je jejich hlavní předností. Nebojí se výzev a splní vaše představy do posledního šroubku. Těšit se na vás budou ať už s vlastním návrhem, nebo společnými silami vymyslíte svůj vlastní DOMOV NA MÍRU.

Atmosféra DESIGN

Designérka Lenka Zimmermannová navrhuje a následně i dohlíží na realizací vysněných domovů již více než 12 let. Za tu dobu si v oblasti návrhů interiérů získala nejen desítky spokojených zákazníků, ale také stabilních partnerů, jejichž produkty či služby s čistým svědomím o záruce kvality dále předává svým klientům. Pokud i vy hledáte designérku, která vám zhmotní představy o vašem domově, tak se neváhejte obrátit na Atmosféra DESIGN.

Při svých návrzích našich architekti a designeři přistupují ke klientovi vždy individuálně, schůzky vždy probíhají v příjemné atmosféře. Důležité je navázat s klientem přátelský vztah a co nejlépe se vcítit do jeho potřeb. Fungující interiér je dán správným rozmístěním nábytku, použitými materiály a barevnou vyvážeností. Velmi významným prvkem je také správně zvolené osvětlení.

Je samozřejmostí, že návrhy architekti a designeři předávají ve formě 3D vizualizace, kdy si každý klient může udělat velmi dobrou představu, jak bude jeho obývací pokoj, koupelna, kuchyně, ložnice či pokoj pro dítě vypadat. S výběrem vhodných materiálů a nábytku vám u nás poradíme, téměř veškeré vybavení pro váš domov si můžete osobně prohlédnout a vybrat v jednotlivých showroomech u nás na Kaštanové.  Máme v nabídce vše od koberců, textilií, kuchyní, vybavení koupelen až po stínící techniku

U nás na Kaštanové se můžete s důvěrou obrátit na tyto ateliery: Fridrichová - Design interiéruFilip PavliňákVL Atelier designDomov na míruKlímovi nebo Archami

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.