Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Návrhy interiérů

Návrhy interiérů

Správně zařízený interiér a vybavení bytu je právě to, co z neobydleného prostoru dělá domov. Každý klient přichází za bytovým architektem s vlastními představami, nároky a  také možnostmi.  Naši architekti a bytoví designeři umí tyto vstupní informace od klienta převzít, empaticky naslouchat jeho potřebám a vložit do projektu své znalosti a dovednosti. Vypracují vám návrh vašeho interiéru tak, aby se vám a vaší rodině doma dobře žilo.

Kanceláře

Filip Pavliňák

Filip Pavliňák se s nadšením věnuje designu interiérů rezidenčních i komerčních prostor. Jeho cílem je spojení prvků praktičnosti, funkčnosti a estetiky. Výstupem jsou vedle vizualizací také technické výkresy, které reflektují řemeslnou praxi. Dále navrhuje a dodává designové radiátory Carmen radiátory a vyrábí speciální obkladové prvky Amber exclusive z kamínků zalévaných do směsi pryskyřic.

Atmosféra DESIGN

Designérka Lenka Zimmermannová navrhuje a následně i dohlíží na realizací vysněných domovů již více než 12 let. Za tu dobu si v oblasti návrhů interiérů získala nejen desítky spokojených zákazníků, ale také stabilních partnerů, jejichž produkty či služby s čistým svědomím o záruce kvality dále předává svým klientům. Pokud i vy hledáte designérku, která vám zhmotní představy o vašem domově, tak se neváhejte obrátit na Atmosféra DESIGN.

Při svých návrzích našich architekti a designeři přistupují ke klientovi vždy individuálně, schůzky vždy probíhají v příjemné atmosféře. Důležité je navázat s klientem přátelský vztah a co nejlépe se vcítit do jeho potřeb. Fungující interiér je dán správným rozmístěním nábytku, použitými materiály a barevnou vyvážeností. Velmi významným prvkem je také správně zvolené osvětlení.

Je samozřejmostí, že návrhy architekti a designeři předávají ve formě 3D vizualizace, kdy si každý klient může udělat velmi dobrou představu, jak bude jeho obývací pokoj, koupelna, kuchyně, ložnice či pokoj pro dítě vypadat. S výběrem vhodných materiálů a nábytku vám u nás poradíme, téměř veškeré vybavení pro váš domov si můžete osobně prohlédnout a vybrat v jednotlivých showroomech u nás na Kaštanové.  Máme v nabídce vše od koberců, textilií, kuchyní, vybavení koupelen až po stínící techniku

U nás na Kaštanové se můžete s důvěrou obrátit na tyto ateliery: Filip Pavliňák nebo Atmosféra Design

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.