NOVINKY

Koberce - zahřejí na těle i na duši

Metrážové i kusové koberce do interiéru | Kaštanová

V současné době máme k dispozici mnoho velmi kvalitních a vizuálně příjemných materiálů, které můžeme položit na podlahu. Žádný z nich ale nezahřeje na těle i na duši tak, jako dobrý koberec. Koberce mají ještě několik dalších výhod – zútulňují studený interiér, vylepšují akustické vlastnosti a pokud se okoukají, snadno se dají vyměnit.

Koberce mohou interiér nenápadně zútulnit, zaplnit barvami a zpříjemnit tak celkový dojem z místnosti. Stejně tak může jeden kus koberce převzít funkci solitéru celého pokoje. Výběr je opravdu pestrý, je libo jednobarevný či vzorovaný, výrazný nebo nenápadný, celoplošný či kusový? Vybrat si ten správný, který bude splňovat vaše estetické požadavky a bude také dobře dlouho sloužit, není jednoduché. Každý materiál má svá specifika, je potřeba zohlednit konkrétní parametry, jiný koberec jistě vyberete do ložnice, do jídelny nebo do pracovny. Vždy je nejlepší přijít se poradit s odborníky a koberec si osobně vybrat, osahat si jej a třeba si na něm i poležet. 

U nás na Kaštanové máte několik možností, kde koberec zakoupit. V showroomu OPTIMAL můžete také vybavit a vyladit celý interiér tapetami, dekoračními textiliemi, čalouněným nábytkem, kvalitními podlahovinami a především zmiňovanými luxusními metrážovými nebo solitérními koberci. Společnost SUPELLEX se specializuje na podlahové krytiny a nabízí bohatý výběr bytových a zátěžových koberců různých cenových kategorií, od běžných po přepychové. Můžete si být jisti, že na Kaštanové si koberec podle vašeho gusta vyberete.

Značky v novince

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.