Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, ve státní svátek, čtvrtek 28. října, bude Centrum bydlení a designu Kaštanová zavřeno. Ostatní dny nás můžete navštívit dle běžné otevírací doby. Těšíme se na vaši návštěvu.

NOVINKY

Koberce - zahřejí na těle i na duši

V současné době máme k dispozici mnoho velmi kvalitních a vizuálně příjemných materiálů, které můžeme položit na podlahu. Žádný z nich ale nezahřeje na těle i na duši tak, jako dobrý koberec. Koberce mají ještě několik dalších výhod – zútulňují studený interiér, vylepšují akustické vlastnosti a pokud se okoukají, snadno se dají vyměnit.

Koberce mohou interiér nenápadně zútulnit, zaplnit barvami a zpříjemnit tak celkový dojem z místnosti. Stejně tak může jeden kus koberce převzít funkci solitéru celého pokoje. Výběr je opravdu pestrý, je libo jednobarevný či vzorovaný, výrazný nebo nenápadný, celoplošný či kusový? Vybrat si ten správný, který bude splňovat vaše estetické požadavky a bude také dobře dlouho sloužit, není jednoduché. Každý materiál má svá specifika, je potřeba zohlednit konkrétní parametry, jiný koberec jistě vyberete do ložnice, do jídelny nebo do pracovny. Vždy je nejlepší přijít se poradit s odborníky a koberec si osobně vybrat, osahat si jej a třeba si na něm i poležet. 

U nás na Kaštanové máte několik možností, kde koberec zakoupit. Showroom DEHO je zaměřen na návrhy, vybavení a realizace interiérů jako celku, zde najdete především designové kusové koberceV showroomu OPTIMAL můžete také vybavit a vyladit celý interiér tapetami, dekoračními textiliemi, čalouněným nábytkem, kvalitními podlahovinami a především zmiňovanými luxusními metrážovými nebo solitérními koberci. Společnost SUPELLEX se specializuje na podlahové krytiny a nabízí bohatý výběr bytových a zátěžových koberců různých cenových kategorií, od běžných po přepychové. Můžete si být jisti, že na Kaštanové si koberec podle vašeho gusta vyberete.

Značky v novince

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Novinky & akce

Namakaná vířivka? Fitness vířivka Villeroy & Boch se silnějším čerpadlem.

Před výkonem vířivka. Po výkonu vířivka. To, že vířivé vany Villeroy & Boch využívají technologii vyjímatelný...

Transparentní architektura v podobě oken Schüco

Od roku 1226, kdy byla vyrobena v anglickém Sussexu takzvaná široká tabule, prošlo stavební sklo ve svém vývo...

Exkurze studentů SPŠ stavební Kudelova Brno

Nejlépe se učí v praktických situacích. A proto byl studentům střední průmyslové školy stavební Kudelova v Br...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.