Sedací soupravy

Sedací soupravy

Sedačka je přesně ten kus nábytku, který obývacímu pokoji dominuje. Je to centrum relaxace pro celou rodinu a také místo, kam usadíte hosty. Musí být maximálně pohodlná, vzhledná a elegantní a také odolná proti prosezení a ušpinění. Výběru sedačky je potřeba jednoznačně věnovat náležitou pozornost, vždyť se jedná se o investici do našeho pohodlí a dobrého pocitu.

Různých typů a druhů sedaček je na trhu skutečně velké množství – pohovky, rohové soupravy, sedačky rozkládací nebo s úložným prostorem, modulové sedačky a k nim také taburety. Zásadním kritériem pro výběr sedačky je velikost prostoru, který máte k dispozici. Od toho se pak odvíjejí další možnosti výběru, především tvaru sedačky a jejího designu – typu čalounění a barevnosti. Nakonec přicházejí na řadu i další komfortní funkce – například elektronické polohování sedu.

Vyberte si z pestré nabídky různých variant sedacích souprav a najděte si tak tu pravou do vašeho obývacího pokoje. V showroomu DEHO jsou pro vás připraveny především luxusní sedací soupravy Ditre Italia nebo Steinhoff Germany a také vlastní značky DEHO. Můžete si na nich v klidu posedět nebo poležet, osobní zkušenost a pocity jsou tím nejlepším doporučením. A pokud si nebudete jistí, zkušený personál je připraven vám poradit.

Na showroomu můžete vyzkoušet i elektrické funkce sedacích souprav - jako na videu:

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.