Sedací soupravy

Sedací soupravy

Sedačka je přesně ten kus nábytku, který obývacímu pokoji dominuje. Je to centrum relaxace pro celou rodinu a také místo, kam usadíte hosty. Musí být maximálně pohodlná, vzhledná a elegantní a také odolná proti prosezení a ušpinění. Výběru sedačky je potřeba jednoznačně věnovat náležitou pozornost, vždyť se jedná se o investici do našeho pohodlí a dobrého pocitu.

Značky

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Různých typů a druhů sedaček je na trhu skutečně velké množství – pohovky, rohové soupravy, sedačky rozkládací nebo s úložným prostorem, modulové sedačky a k nim také taburety. Zásadním kritériem pro výběr sedačky je velikost prostoru, který máte k dispozici. Od toho se pak odvíjejí další možnosti výběru, především tvaru sedačky a jejího designu – typu čalounění a barevnosti. Nakonec přicházejí na řadu i další komfortní funkce – například elektronické polohování sedu.

Vyberte si z pestré nabídky různých variant sedacích souprav a najděte si tak tu pravou do vašeho obývacího pokoje. V showroomu DEHO jsou pro vás připraveny především luxusní sedací soupravy Ditre Italia nebo Steinhoff Germany a také vlastní značky DEHO. Můžete si na nich v klidu posedět nebo poležet, osobní zkušenost a pocity jsou tím nejlepším doporučením. A pokud si nebudete jistí, zkušený personál je připraven vám poradit.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.