Koberce

Koberce

Koberce jsou oblíbeným krytím podlah, díky nimž získáte hned několik výhod najednou. Nejenže díky svému designu a vzoru opticky změní celý interiér, ale především zajistí snížení akustických vjemů v pokoji a také zajistí, aby vám nebylo chladno na nohy. Vybírat můžete ze široké palety barev, vzorů a typů koberců - nejen do obývacího pokoje ale i o dětského nebo do ložnice. 

Značky

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Ještě před pár desítkami let byl koberec považován za neodmyslitelnou součást interiéru. Bylo jakousi normou mít v téměř každém místnosti koberec. Dnes se od tohoto trendu upouští a volí se jiné druhy podlahovin - například téměř všemi oblíbená vinylová podlaha, dřevěná podlaha nebo také dlažba se čím dál více rozšiřuje. I přesto si ale koberce stále umí najít své místo. Ať už jako plošné krytí, například v šatnách, nebo v podání kusových koberců, které stačí umístit pod konferenční stolek nebo doprostřed pracovny a hned vypadá interiér zcela útulněji.

Vybírat můžete na showroomu Optimal Interier Design, kde na vás čekají stovky vzorů, materiálů a dekorů koberců - nízký vlas, střední nebo třeba krásný koberec s vysokým vlasem? Dokonce tu na vás čeká i možnost výroby koberce na míru - nejen dle velikosti, ale také dle vzoru! Ať už pro komerční prostory nebo pro unikátní zážitek ve vašem obývacím pokoji - v Optimalu vám splní vaše přání!

Další variantou koberců jsou ty pochozí nebo technické. Často používané na chodbách nebo například v kinech a dalších často navštěvovaných prostorách. O tomto specifickém typu koberců vám rádi povypráví na showroomu Supellex.

Tak co říkáte? Dáte ještě kobercům šanci? 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.