Tapety

Tapety

Pokud zrovna přemýšlíte nad barevným řešením zdí, tak si rozhodně projděte nabídku tapet! V nabídce je jich opravdu nepřeberné množství - různé materiály, povrchy a designy. Tapety vynikají ale nejen svou rozmanitostí, ale také svou kvalitou a poměrně jednoduchou aplikací. Lehce aplikujete i sundáte, a proto můžete měnit interiér svého domu kdykoli se vám zachce. Probuďte svůj domov k životu!

Značky

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Při výběru tapet do interiéru se zaměřte hned na několik důležitých otázek. Jaké náročnosti okolí bude tapeta vystavena - tedy z jakého materiálu je potřeba vybírat, jaký design a barevnou škálu chcete a především nezapomeňte výběr tapety kontrolovat vzhledem k zařízení místnosti. Materiálově máte na výběr tapety papírové, vilesové, vinylové nebo přírodní.

Vliesové tapety jsou trend, a to z mnoha důvodů: nejenže skvěle vypadají, a to v klasickém i moderním interiéru, ale jejich výborné vlastnosti z nich dělají designový doplněk, který doma prostě chcete. Vliesové tapety se vyrábí z netkané textilie z polyesterových a celulózových vláken, jež je příjemná na dotek, stálobarevná, velmi snadno se čistí (tapety prostě omyjete vodou), dlouho vydrží, ale nabízí také dodatečnou tepelnou a protihlukovou izolaci. 

Na složité nanášení lepidla, následné provlhčování a složité (ne-li nemožné) odstraňování vzniklých bublin ale zapomeňte. Instalace vliesových tapet je snadná a zvládne ji úplně každý. Lepidlem natřete jen zeď, tapetu přiložíte, případné bubliny od středu lehce vytlačíte válečkem nebo hadříkem... a máte hotovo! Při odstraňování pak suchou tapetu prostě sloupnete ze stěny a můžete ji hned nahradit jinou.

Proto můžete lehce vybrat odolné tapety jak do dětských pokojů a nenechavých dětských ručiček, tak i do kuchyně, kde můžete jednoduše otřít stěnu a po kulinářské katastrofě nebude ani památka. Anebo si můžete objednat i fototapety na míru!

A kam s tapetami? Doslova kamkoli! Do obývacích pokojů, dětských pokojů, ložnicí, jídelen, kuchyní a také pracoven. Důležité je ale tapety vhodně kombinovat s nábytkem a jiným vybavením místnosti. Jen tak docílíte dokonalého výsledku.

Přijďte se inspirovat na showroom Optimal Interier Design a najděte si tapety do svého domova.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.