Důležité sdělení:

Milí návštěvníci,

dovolujeme si vás upozornit, že recepce Centra bydlení a designu Kaštanová a showroom Keraservis budou v pátek 9. prosince otevřeny do 16 hodin

Děkujeme za pochopení.

Dětský pokoj

Dětský pokoj

Vybavit dětský pokoj je radost a někdy také starost. Velmi často se zde volí mezi kompromisy a hledá střední cesta. Co bychom ale pro naše děti neudělali? Vytvořit tak dětský pokojíček, který bude nejen pohádkou, kde se lehce usíná, ale zároveň i divokou planetou, kde zažijí ta nejlepší dobrodružství! Proto bychom měli dětský pokoj koncipovat neutrálně s ohledem na rychle měnící se potřeby a přání dětí spolu s finančním ohledem. Často se setkáváme s tím, že kvůli časté výměně vybavení se volí levnější varianty, rozhodně se ale pro tuto cestu nerozhodujte, pokud se jedná o hlavní vybavení pokoje. Dětská postel, matrace, psací stůl a židle - to jsou kusy nábytku, které dříve nebo později mají velký vliv na zdraví dětí, tak zde volbu rozhodně nepodceňte! 

Značky

Supellex

Svět podlah nabízí široký sortiment podlahovin od renomovaných českých i zahraničních výrobců, konkrétně můžete vybírat z vinylových podlah, dřevěných podlah, PVC, laminátových podlah, korků, koberců a přírodních linoleí. Díky 13 letům zkušeností spolehlivě poradí s výběrem zákazníkům a doporučí nejvhodnější řešení i obchodním partnerům. Díky excelentnímu zákaznickému servisu i bohaté nabídce podlahových materiálů a krytin si vybere opravdu každý.

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.