Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Osvětlení kuchyně

Osvětlení kuchyně

Žádná jiná místnost snad není tak náročná na správné osvětlení jako kuchyně. Tady krájíme, přebíráme, loupeme, čteme recepty. A na práci musíme vidět. Dobré světlo vyžaduje nejen pracovní deska, sporák a jídelní stůl, ale je potřeba více svítidel, abychom světlo dostali rovnoměrně do všech koutů.

Značky

Hormen

Český výrobce svítidel a osvětlovacích systémů prošel od svého založení v roce 2004 dynamickým vývojem a stal se předním dodavatelem energeticky šetrných osvětlovacích řešení a aplikací pro obchodní a kancelářská centra, hotely, školy, bytové projekty a rodinné domy, veřejné budovy i venkovní prostory. Osvětlovací systémy firmy HORMEN splňují požadavky certifikací pro energeticky šetrné budovy, o čemž svědčí získané certifikáty LEED a BREEAM. Díky nabídce svítidel ve 26 RAL barvách si můžete objednat designová svítidla v odstínu, který nejlépe zapadá do vašeho interiéru.

VALMAX

Česká společnost VALMAX Led Eco již téměř 10 let nabízí designová svítidla a napínané stropy. Zajišťují osvětlení domácností i firem. Vyrábí také LED osvětlení na míru včetně instalace osvětlení. 

Kuchyňská linka musí mít vlastní světlo, nejlépe ve formě LED svítidel nebo LED pásků. Samozřejmostí je už také prosvětlení vnitřních skříněk při otevření. Pro centrální osvětlení kuchyně můžou velmi dobře posloužit polohovatelná bodová světla, která si nasměrujeme podle potřeby a prosvětlíme místnost jako celek.  Nad jídelní stůl zavěsíme svítidlo tak, aby nás při jídle neoslňovalo. Lampy by měly být umístěny výše než v úrovni očí a měly by mít také stínítka, aby se oči příliš nenamáhaly.

Svítidla si můžete vybrat také podle barvy světla, pro pracovní prostředí, tedy nad kuchyňskou linku, se doporučuje studené světlo. Nad jídelní stůl je vhodné umístit teplejší odstín.

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.