Kuchyňské linky

Kuchyňské linky

Všichni víme, že kuchyně je srdcem domácnosti, že láska a dobrá nálada prochází žaludkem.  Výběr kuchyňské linky ovlivňuje to, jak pohodlně se vám bude vařit, jak bude chutnat vám a vašim hostům, tedy jak se budete u vás doma cítit vy, celá vaše rodina i přátelé. Investice do kuchyňské linky je také investicí do rodinné pohody, berme ji tedy vážně.

Značky

Dekstone

Atypické i tradiční dlažby a obklady do interiéru i exteriéru, kuchyňské a koupelnové desky, schody, parapety, obklady krbů, okrasné štěrky a valounky, luxusní podsvícené stěny... To je jen krátký výčet toho, co z velmi široké atypické a zakázkové výroby z přírodního kamene DEKSTONE nabízí.

Elegance, moderní čistý design a perfektní kvalita provedení charakterizují kuchyňské linky značky Schüller, které pořídíte ve specializovaném obchodě s nábytkem DEHO. Nabídka stylů, ve kterých je možné si tyto kuchyňské linky pořídit, je pestrá. Od kuchyní klasického vzhledu, přes super moderní designové kuchyně až po klasické rustikální ve stylu Country.

Jak poznáte, že se jedná o kvalitní kuchyňské linky? Schüller je rodinná německá firma, která od svého založení v roce 1966 dodal stovky tisíc kuchyní. Značka Schüller je ověřená časem i zákazníky po celé Evropě. Odborní poradci v showroomu DEHO znají detailně parametry všech kuchyňských komponentů, mají mnoho zkušeností s realizacemi. Dokážou poradit s barevnými kombinacemi, úpravou povrchů i osvětlením se smyslem pro estetiku a design. Přijďte se poradit, nechat se inspirovat mnoha zajímavými realizacemi a vybrat si kuchyňský nábytek svých snů do DEHA.

Další částí, kterou byste ale rozhodně neměli u kuchyně při jejím zařizování podcenit je pracovní deska. Ta může být vyrobena v souladu s celou kuchyňskou sestavou, ale také se můžete rozhodnout například pro přírodní kámen. Celý kus kamene jako jedna velká pracovní plocha. To je panečku alespoň podívání! Přece jen se ale přírodní kámen musí opečovávat a dbát o jeho údržbu. 

Pokud si tedy nejste jistí, že byste doma přírodní kámen zvládli, tak vám jednoznačně můžeme doporučit umělý kámen. Ten zachovává dokonalou imitaci vzhledu přírodního kamene, ale péče o něj je mnohem jednodušší. A především - umělý kámen, například Dektone nebo Technistone, je velmi odolný. Přijďte sami vyzkoušet na showroom DEHO nebo Dekstone, co takový umělý kámen umí! Budete překvapeni...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.