Kuchyňské linky

Kuchyňské linky

Všichni víme, že kuchyně je srdcem domácnosti, že láska a dobrá nálada prochází přes žaludek.  Výběr kuchyňské linky ovlivňuje to, jak pohodlně se vám bude vařit, jak bude chutnat vám a vašim hostům, tedy jak se budete u vás doma cítit vy, celá vaše rodina i přátelé. Investice do kuchyňské linky je také investicí do rodinné pohody, berme ji tedy vážně.

Značky

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Elegance, moderní čistý design a perfektní kvalita provedení charakterizují kuchyňské linky značky Schüller, které pořídíte ve specializovaném obchodě s nábytkem DEHO. Nabídka stylů, ve kterých je možné si tyto kuchyňské linky pořídit, je pestrá. Od kuchyní klasického vzhledu, přes super moderní designové kuchyně až po klasické rustikální ve stylu Country.

Jak poznáte, že se jedná o kvalitní kuchyňské linky? Schüller je rodinná německá firma, která od svého založení v roce 1966 dodal stovky tisíc kuchyní. Značka Schüller je ověřená časem i zákazníky po celé Evropě. Odborní poradci v showroomu DEHO znají detailně parametry všech kuchyňských komponentů, mají mnoho zkušeností s realizacemi. Dokážou poradit s barevnými kombinacemi, úpravou povrchů i osvětlením se smyslem pro estetiku a design. Přijďte se poradit, nechat se inspirovat mnoha zajímavými realizacemi a vybrat si kuchyňský nábytek svých snů do DEHA.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.