Obklady do koupelny

Obklady do koupelny

Drtivá většina koupelen je zařízena pomocí obkladů. A není se čemu divit! Obklady jsou estetické, praktické a především díky jejich širokému výběru si opravdu můžete vytvořit koupelnu podle svých snů. Možná proto je řešení koupelen tolik zábavné! Žádná totiž není stejná. Abyste se ale v nabídce obkladů do vaší koupelny neztratili, tak je nejlepší o pomoc požádat odborníky. A přesně ty najdete na showroomu Keraservis. Poradí nejen s obklady ale s celým řešením vaší koupelny. 

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

Jak správně postupovat při výběru obkladů do koupelny? Většinou si každý vybírá podle barvy, ale velmi důležité je také si uvědomit, jakou velikost obkladů chcete. Jestli to mají být malé kachličky nebo vám prostor vaší koupelny umožňuje i velkoformáty. A tady se nenechte zmást! I malé koupelny jsou vhodné pro velkoformátové obklady. Právě naopak jsou zde mnohem lepší, protože jejich jednolitá a nerušená plocha nabízí optickým klam zvětšení prostoru. Něco jako zrcadla.

Také se ale rozhodujte podle volby barvy dlažby. Abyste mohli vizuál dokonale sladit, tak je nejlepší navštívit koupelnové studio, vzorky si zde přiložit k sobě a zjistit, jestli se k sobě opravdu hodí. V tu chvíli můžete i trochu experimentovat a například si vybrat i 3D obklady, které jsou opravdu skvostné! Na showroomu Keraservis máte tohle všechno pěkně pohromadě a odborníci vám poradí s každou vaší otázkou. 

Inspirujte se proto obklady italských, španělských ale i českých značek. Čeká tu na vás oblíbený Atlas Concorde, světově uznávaná Armonie by Arte Casa nebo například vlastní značka obkladů a dlažeb Keraservis. Potom už jen stačí vybrat barvu spárovací chemii tak,a by vše vypadalo dokonale a vaše vysněná koupelna je na půl hotová!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.