Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Mapei
Mapei logo

Mapei

Přejít na web mapei.com

Lepidla, těsnící tmely a další prvky stavební chemie pro realizaci nebo rekonstrukci všech typů staveb. Od rodinných domů, přes komerční objekty nebo veřejné prostranství. Mapei představuje kvalitu stavební chemie, na kterou je zaručeně spolehnutí. Ať už potřebujete pomoci s lepením obkladů nebo dlažby, vyřešení barevné škály spárovací hmoty nebo hledáte řešení izolace - s výrobky Mapei najdete to správné řešení. 

S čím vám pomůžeme:

Brno showroom
Otevírací doba
Po - Pá 6:30 - 15:00
So Zavřeno

Už máte vybrány obklady a dlažbu? Výběr sladěn do posledního detailu a vizualizace odpovídá vašim představám? Tak je tady ještě další krok a to správný výběr stavební chemie. Lepidla, tmely nebo izolace - i když nejsou tolik vidět, tak jsou stejně důležité jako kvalitní výrobek na povrchu. Nekvalitní stavební chemie naopak může způsobit nerovnosti, netěsnost nebo dokonce trhliny v materiálu. Důležitý je proto její výběr - vybíráme vždy podle typu materiálu a okolního prostředí. Například lepidla pro lepení kamenů a dalších přírodních materiálů je potřeba vhodně kombinovat s ohledem na množství vlhkosti, která se v okolí instalace vyskytuje. Tu je případně potřeba řešit pomocí izolace, která se provádí nejen z hlediska vlhkosti, ale také z hlediska akustiky. 

Samotnou kapitolou je ale i výběr lepidel pro velkoformátové obklady nebo dlažby - tady se opravdu vyplatí nešetřit a vybrat chemii, která váhu velkoformátů nejenže unese, ale zároveň i podpoří jejich údržbu. S tím se pojí i výběr spárovacích hmot, které se vyznačují hygienickými vlastnostmi, ale také je možné je vybírat ze široké palety barevných provedení. 

Přijďte se i vy poradit s odborníky z Mapei a svěřte své bydlení do rukou profesionálů. Najdete je v budově B na Kaštanové. Podívejte se na mapku areálu.

Nezávazně si sjednat schůzku


Novinky & akce

SPÁRY. Aneb jak skloubit design, životnost a snadnou údržbu?

Zašlé nebo drolící se spáry mohou zkazit celkový dojem z interiéru a pořádně potrápit. Pokud se v nich začne ...

Kamenný most přes řeku Malši

Stavba kamenného mostu u jihočeského Římova se datuje do roku 1869. Od té doby po něm projelo bezpočet osobní...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.