Garáž

Garáž

Parkovat auto v garáži znamená lépe si jej zabezpečit proti odcizení a eliminovat jeho poškození. V teplé garáži je auto chráněno proti extrémům počasí, v zimě v podobě zamrzlých oken a studených sedaček, v létě rozžhavené kabiny. Komfortní zaizolovaná garážová vrata na dálkové ovládání pohodlí a bezpečí pro „plechové miláčky“ i jejich majitele ještě navýší. Pro garáže propojené s interiérem rodinného domu doporučujeme podlahy z epoxidové stěrky, které mají vynikající estetické a technické vlastnosti a navíc se velmi dobře udržují v čistotě.

Značky

Mapei

Lepidla, těsnící tmely a další prvky stavební chemie pro realizaci nebo rekonstrukci všech typů staveb. Od rodinných domů, přes komerční objekty nebo veřejné prostranství. Mapei představuje kvalitu stavební chemie, na kterou je zaručeně spolehnutí. Ať už potřebujete pomoci s lepením obkladů nebo dlažby, vyřešení barevné škály spárovací hmoty nebo hledáte řešení izolace - s výrobky Mapei najdete to správné řešení. 

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.