Posuvné dveře

Posuvné dveře

Praktické a designové řešení posuvných dveří je čím dál více oblíbené v rámci řešení bydlení. Dveře, které se zasunou do zdi ušetří prostor a vy nemusíte přemýšlet na jakou stranu řešit otevírání. Díky moderním řešením také můžete zakoupit akustické posuvné dveře, které boří mýtus, že jde přes posuvné dveře všecho slyšet. Není tomu tak - a vy si můžete vybírat bez omezení do jakékoli místnosti!

Značky

Eclisse

Společnost ECLISSE již od roku 1989 dodává posuvné dveře do všech domácností. Kvalitu produktů ECLISSE oceníte v průběhu instalace i při každodenním používání. Právě detaily jsou to, co dělá rozdíl mezi výrobky. Více než 30 patentů svědčí o neustálém rozvoji společnosti. V prostorách showroomu ECLISSE můžete najít klasickou obložkovou řadu pouzder, minimalistickou bezobložkovou kolekci Syntesis® i systém SHODO s integrovanou obložkou do stěny. Vystavovanou novinkou je speciální sešikmená zárubeň ECLISSE 40. Stavební pouzdra i zárubně jsou osazeny dveřmi italských výrobců sousedícího partnera PORTE KARPI. Spojením obou showroomů jsme vytvořili unikátní přehlídku nejmodernějších řešení ze světa posuvných a otočných dveří. 

Vybíráte si pro stavbu svého domu nebo třeba rekonstrukci bytu posuvné dveře? Jejich řešení je opravdu praktické - zasunou se do stěny a šetří tak místo. Nemusíte při projektování řešit, na kterou stranu se mají nebo nemůžou otevírat a kde je potřeba šetřit s místem. Toho vás posuvné dveře ušetří. Kvůli tomu je ale malinký zádrhel, že je potřeba se pro ně rozhodnout ještě v době kdy stavíte. Ať už v rámci hrubé stavby nebo př posledních detailech před finalizací hrubé stavby. Pro posuvné dveře ale pořád není pozdě, dokud stavíte.

Posuvný systém se aplikuje do stěny a vy máte na výběr z široké možnosti variant dveří. Můžete vybírat dveře dýhované, skleněné nebo třeba kombinované. Různých velikostí i barev. Rozhodně se ale nemusíte bát nedostatečné zvukové izolace - posuvné dveře můžete bez jakýchkoli problémů použít i pro koupelnu, ložnici nebo dětský pokoj

Přijďte si sami vybrat posuvné dveře na showroom Eclisse - vše si vyzkoušíte a ve vedlejším showroomu Porte Karpi zase ihned vyberete i jaké dveře chcete do systému osadit.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.