Porte Karpi
Porte Karpi logo

Porte Karpi

Výhradní dodavatel italských výrobců interiérových dveří Ferrero Legno a Pivato. Certifikovaný a výhradní dodavatel bezpečnostních dveří OKEY. Výhradní dodavatel klik, madel a dalšího kompletního sortimentu firem Omporro, Enrico Cassina a Alfredo Porro. Autorizovaný dodavatel bioklimatických pergol Biossun a designových zrcadel J&J. Veškeré produkty nabízí včetně odborného poradenství a montáže. Výrobky se vyznačují nadstandardní kvalitou, jsou vyrobeny z kvalitních ekologických surovin s inovativními povrchy. Šíře sortimentu Porte Karpi nemá v ČR obdoby.

Naše parketa:

Brno showroom
Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00
Kontakt

Najít ty správné dveře může být někdy pořádný oříšek. S pomocí odborníků ale zjistíte, že to není nic těžkého. Nejprve si uvědomit, který typ dveří je potřeba - dveře interiérové, posuvné nebo bezpečnostní?  A poté už specifikovat konkrétní detaily. U dveří interiérových a posuvných můžete vybírat z mnoha materiálů jako jsou dýhované povrchy, lakované povrchy nebo laminátové povrchy. Dále jsou v nabídce další speciální materiály a to zejména kartáčované nebo katrované dýhy anebo laky s efektem vysokého lesku. Poté ještě zvolíte barevnou variantu - tady jsou opravdu velmi široké možnosti, a proto se nemusíte bát - určitě si zde to své najdete. U dveří bezpečnostních zase volíme stupeň zabezpečení - tou nejlepší variantou je 4. stupeň řešení pancéřovaných dveří. Zároveň je určitě důležité se vždy zajímat o akustickou izolaci, protipožární odolnost a také designové řešení. I bezpečnostní dveře si totiž můžete vybírat do posledního detailu - například v koženém čalounění. Velmi oblíbené jsou ale také dveře bezfalcové  - varianta, kdy dveře dokonale zapadnou do zárubně a interiér není rušen viditelným řešením pantů. 

Kromě dveří ale na showroomu můžete najít i výběr klik a madel - od standardních řešení až po nádherné a luxusní záležitosti. A pokud hledáte řešení venkovního stínění a vybíráte pergolu, tak i s tím vám tady poradí. Porte Karpi nabízí řešení bioklimatických pergol, které je možné si nastavit podle povětrnostních podmínek a odklonit slunce nebo jej naopak dokonale propustit na relaxující prostor. V areálu Centra bydlení a designu Kaštanová si jednu takovou můžete i vyzkoušet

Pokud tedy vybíráte dveře do svého domu nebo bytu, měli byste návštěvu showroomu Porte Karpi na Kaštanové zařadit do svého diáře. Najdete tu široký výběr a odborníky, kteří vám poradí.

Novinky & akce

Vchodové dveře a jejich možnosti zabezpečení

Bezpečný domov - téma, kterým se zaobírá každý majitel domu. Řeší se bezpečnostní systémy, pojištění, ochrann...

Co výběr barvy dveří říká o jejich majiteli?

Co výběr barvy dveří říká o jejich majiteli? Barva i styl domovních dveří mohou podléhat mnoha kritériím – tr...

Uvelebte se na zahradě

Letní sluneční paprsky přímo lákají k posezení venku na příjemné stinné pergole. Můžete na ní poobědvat s rod...

Život v klidu a bezpečí

Že i u dveří lze pořád co zdokonalovat, dokazuje italská společnost Okey, která se již třicet let specializuj...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.