Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, ve státní svátek, čtvrtek 28. října, bude Centrum bydlení a designu Kaštanová zavřeno. Ostatní dny nás můžete navštívit dle běžné otevírací doby. Těšíme se na vaši návštěvu.

Porte Karpi
Porte Karpi logo

Porte Karpi

Výhradní dodavatel italských výrobců interiérových dveří Ferrero Legno a Pivato. Certifikovaný a výhradní dodavatel bezpečnostních dveří OKEY. Výhradní dodavatel klik, madel a dalšího kompletního sortimentu firem Omporro, Enrico Cassina a Alfredo Porro. Autorizovaný dodavatel bioklimatických pergol Biossun a designových zrcadel J&J. Veškeré produkty nabízí včetně odborného poradenství a montáže. Výrobky se vyznačují nadstandardní kvalitou, jsou vyrobeny z kvalitních ekologických surovin s inovativními povrchy. Šíře sortimentu Porte Karpi nemá v ČR obdoby.

Naše parketa:

Brno showroom
Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Najít ty správné dveře může být někdy pořádný oříšek. S pomocí odborníků ale zjistíte, že to není nic těžkého. Nejprve si uvědomit, který typ dveří je potřeba - dveře interiérové, posuvné nebo bezpečnostní?  A poté už specifikovat konkrétní detaily. U dveří interiérových a posuvných můžete vybírat z mnoha materiálů jako jsou dýhované povrchy, lakované povrchy nebo laminátové povrchy. Dále jsou v nabídce další speciální materiály a to zejména kartáčované nebo katrované dýhy anebo laky s efektem vysokého lesku. Poté ještě zvolíte barevnou variantu - tady jsou opravdu velmi široké možnosti, a proto se nemusíte bát - určitě si zde to své najdete. U dveří bezpečnostních zase volíme stupeň zabezpečení - tou nejlepší variantou je 4. stupeň řešení pancéřovaných dveří. Zároveň je určitě důležité se vždy zajímat o akustickou izolaci, protipožární odolnost a také designové řešení. I bezpečnostní dveře si totiž můžete vybírat do posledního detailu - například v koženém čalounění. Velmi oblíbené jsou ale také dveře bezfalcové  - varianta, kdy dveře dokonale zapadnou do zárubně a interiér není rušen viditelným řešením pantů. 

Kromě dveří ale na showroomu můžete najít i výběr klik a madel - od standardních řešení až po nádherné a luxusní záležitosti. A pokud hledáte řešení venkovního stínění a vybíráte pergolu, tak i s tím vám tady poradí. Porte Karpi nabízí řešení bioklimatických pergol, které je možné si nastavit podle povětrnostních podmínek a odklonit slunce nebo jej naopak dokonale propustit na relaxující prostor. V areálu Centra bydlení a designu Kaštanová si jednu takovou můžete i vyzkoušet

Pokud tedy vybíráte dveře do svého domu nebo bytu, měli byste návštěvu showroomu Porte Karpi na Kaštanové zařadit do svého diáře. Najdete tu široký výběr a odborníky, kteří vám poradí.

Novinky & akce

Zrcadla Porte Karpi - šperk do vašeho interiéru

Většina zákazníků si již léta chodí do showroomu Porte Karpi vybírat italské dveře. Věděli jste ale, že si zd...

Práce z domu? 7 tipů, jak správně vybavit pracovnu

Home office se stává čím dál více skloňovaným slovem. A to nejen kvůli epidemiologické situaci, ale především...

Designové interiérové dveře. Otevíráme novinky!

Dveře. Zdá se vám, že jsou obyčejným doplňkem interiéru, který v podstatě nepotřebuje nic extra? Tak to vás h...

Kaštanová radí, jak si vybrat dveře | VIDEO

Řešíte zrovna výběr dveří do svého domova? Nevíte, jestli zvolit dveře klasické nebo posuvné? A jaký materiál...

Elementární úvaha nad výplněmi stavebních otvorů

Výplně stavebních otvorů, jimiž nejčastěji chápeme okna a dveře, jsou - bez diskuze - jednou z nejdůležitější...

Vchodové dveře a jejich možnosti zabezpečení

Bezpečný domov - téma, kterým se zaobírá každý majitel domu. Řeší se bezpečnostní systémy, pojištění, ochrann...

Co výběr barvy dveří říká o jejich majiteli?

Co výběr barvy dveří říká o jejich majiteli? Barva i styl domovních dveří mohou podléhat mnoha kritériím – tr...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.