Vchodové dveře

Vchodové dveře

Vchodové dveře jsou vaše vizitka. Jsou tím prvním, co uvidíte vy při příchodu domů a také tím, čím uvítáte vaše přátele. Měly by působit přívětivě a přátelsky, prezentovat váš vkus a také poskytovat ochranu všemu, co se za nimi skrývá. 

Značky

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

Porte Karpi

Výhradní dodavatel italských výrobců interiérových dveří Ferrero Legno a Pivato. Certifikovaný a výhradní dodavatel bezpečnostních dveří OKEY. Výhradní dodavatel klik, madel a dalšího kompletního sortimentu firem Omporro, Enrico Cassina a Alfredo Porro. Autorizovaný dodavatel bioklimatických pergol Biossun a designových zrcadel J&J. Veškeré produkty nabízí včetně odborného poradenství a montáže. Výrobky se vyznačují nadstandardní kvalitou, jsou vyrobeny z kvalitních ekologických surovin s inovativními povrchy. Šíře sortimentu Porte Karpi nemá v ČR obdoby.

Centrum hrubé výstavby

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

Kanceláře

DAFE-PLAST

DAFE-PLAST je český výrobce plastových, kompozitních a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. Nabízí montáž a poradenství, odborné konzultace a projektování souvisejícím se stavebními otvory. Díky kvalitě výroby i špičkovým materiálům používaným pro výrobu a rozsahem poskytovaných služeb patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Široká síť obchodních zástupců, kvalifikovaný výrobní a montážní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky.

Pokud přemýšlíte o koupi vchodových dveří, určitě vybírejte pouze mezi prověřenými výrobci, kteří zaručují stoprocentní kvalitu. Jedná se o dlouhodobou investici, která se vám rozhodně časem vrátí. Pouze kvalitní vchodové dveře vás spolehlivě ochrání proti vloupání a zůstanou vám dlouhou dobu jako nové. 

U vchodových dveří je velmi důležité, aby byly sladěné s fasádou, okny, garážovými vraty a také s nejbližším okolím. Ale jaké dveře vybrat? Dřevěné, plastové nebo hliníkové? Každý materiál má svá specifika a přednosti. Záleží na vašem individuálním vkusu a také celkovém architektonickém pojetí vašeho domu. Při výběru se určitě zajímejte o možnosti výběru barevných dekorů, o tepelně-izolační vlastnosti, zvukovou izolaci, požární odolnost, možnosti napojení na tzv. „chytrou domácnost“ a především o bezpečnostním zajištění proti vniknutí nežádoucími osobami.

U nás na Kaštanové si můžete přijít vybrat vchodové dveře přesně podle vašich potřeb do showroomů Porte Karpi, Lomax nebo DAFE-PLAST. V Centru hrubé výstavby najdete také zastoupení značky Schüco.

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.