Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, v rámci nařízení vlády je Centrum Kaštanová aktuálně OTEVŘENO pro velkoobchodní odběratele, firmy a živnostníky. Detailní informace o provozu najdete v sekci značky nebo v novince. Děkujeme za pochopení.

Schüco
Schüco logo

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

Naše parketa:

Brno centrum hrubé výstavby
Otevírací doba
Po - Pá Po domluvě

Společnost Schüco je velkým dodavatelem jakýchkoli výplní stavebních otvorů. Ať už hledáte řešení oken, dveří, posuvných konstrukcí, fasády nebo třeba pergol můžete se spolehnout na kvalitní produkty, které jsou vyrobeny z hliníku, plastu a oceli. Nejvíce je společnost známá především díky velkým skleněným plochám, kterými dokáže vyplnit v podstatě jakýkoli prostor. Můžete tak najít i atypické řešení pro váš domov. Zároveň se ale můžete těšit i na moderní technologie. Domovní komunikátor v rámu dveří nebo podsvícený dotykový displej - nemusíte se strachovat, kde ztratíte klíče, stačí jen naťukat správný kód a hned jste doma

Trendem posledních let je moderní řešení posuvných dveří. Jak v interiéru, tak i v exteriéru. Se Schüco si můžete vybrat jednoduché posuvné systémy či posuvné systémy se zdvihem a to v provedení manuálního či elektrického ovládání. Díky štíhlým hliníkovým profilům si zajistíte dokonalý výhled do zahrady a především jsou systémy lehce ovladatelné, vynikají skvělou izolací a nadčasovým designem. Podstatou prostorným skleněných posuvných dveří je ovšem neustálý přívod denního světla do vašeho domova - a tím šetření energií. Systémy lze zajistit v libovolné velikosti, velmi oblíbeným řešením je instalace od podlahy až po strop.

Přijďte se i vy na Kaštanovou do centra hrubé výstavby přesvědčit o kvalitě provedení výrobků Schüco. Čekají tu na vás praktické ukázky nejen v expozici, ale také v jakémkoli vstupu jednotlivých showroomů. 

Novinky & akce

Informace o provozu Centra bydlení a designu Kaštanová a koronaviru

Milí návštěvníci,  v návaznosti na aktuální nařízení vlády vás informujeme, že Centrum bydlení a designu Kašt...

Panoramatická okna plná výhledů | Realizace

Jaký je to asi pocit - ráno se probudit a prvním pohledem hned spočinout na nekonečném moři. Pohledem, který ...

Elementární úvaha nad výplněmi stavebních otvorů

Výplně stavebních otvorů, jimiž nejčastěji chápeme okna a dveře, jsou - bez diskuze - jednou z nejdůležitější...

Posuvné systémy Schüco s dokonalým výhledem!

Dokonalá idylka při odpolední kávičce, odpočinek a krásný výhled. Přesně to vám nabízí posuvné systémy Schüco...

Vchodové dveře a jejich možnosti zabezpečení

Bezpečný domov - téma, kterým se zaobírá každý majitel domu. Řeší se bezpečnostní systémy, pojištění, ochrann...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.