NOVINKY

Okna Schüco WoodDesign: pro horské projekty

Okna Schüco AWS WoodDesign | Kaštanová

Schüco přichází s novinkou AWS WoodDesign. Jedná se o propojení hliníkových profilů a dřeva. Inovativní okenní systém je skvělá volba pro ty, kteří hledají spojení elegantního vzhledu dřeva a zároveň funkčnosti. 

Jak to funguje? Schüco AWS WoodDesign se vyznačuje jednoduchou, ale skvělou, designovou proměnou, která spočívá v nalepení dřevěných dekorativních lišt na vnitřní stranu hliníkového profilu křídla. Tímto způsobem se vytváří iluze, že jsou okna vyrobena ze dřeva, ale zároveň si udržují všechny výhody hliníkových oken, jako je například jejich vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům. Aktuálně je na výběr sedm dřevěných dekorů, po individuální domluvě je možné si zvolit i další dřeviny. Architekti můžou systém použít především v horských projektech, kde převládá v interiéru dřevo. Okna pak dekorem odpovídají podlaze, nábytku nebo stěnám.

Okna Schüco AWS WoodDesign | Kaštanová

Novinku kladně komentuje i náš další partner DAFE-PLAST: „Hliníková okna Schüco jsou top produkty, ale v některých projektech technický povrch hliníku měl v interiéru své limity, lidé chtěli ladit okna s dřevěnými podlahami, nábytkem. Proto vítáme novinku Schüco AWS WoodDesign, která ukazuje, že to Schüco umí i se dřevem.“ říká Jakub Gašparík, zástupce obchodního ředitele společnosti DAFE-PLAST, která realizuje projekty se systémy Schüco.

Expozici společnosti Schüco můžete vidět v Centru hrubé výstavby.

Chci více informací o produktech Schüco


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

CERATOUCH od COREtec Floors: inovativní kamenné podlahy nově v Supellex

Hledáte podlahu, která nejen skvěle vypadá, ale je také výjimečně odolná a snadno se udržuje? Pak je kolekce ...

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.