Dřevěná okna

Dřevěná okna

Dřevěná okna jsou přírodní alternativou k oknům plastovým a hliníkovým. Díky jejich vynikajícím vlastnostem a estetickému vzhledu opět roste jejich obliba a vidět je můžeme jak v obytných domech, tak průmyslových objektech. Dřevěná okna vám zprostředkují v showroomu Porte Karpi. 

Značky

Porte Karpi

Výhradní dodavatel italských výrobců interiérových dveří Ferrero Legno a Pivato. Certifikovaný a výhradní dodavatel bezpečnostních dveří OKEY. Výhradní dodavatel klik, madel a dalšího kompletního sortimentu firem Omporro, Enrico Cassina a Alfredo Porro. Autorizovaný dodavatel bioklimatických pergol Biossun a designových zrcadel J&J. Veškeré produkty nabízí včetně odborného poradenství a montáže. Výrobky se vyznačují nadstandardní kvalitou, jsou vyrobeny z kvalitních ekologických surovin s inovativními povrchy. Šíře sortimentu Porte Karpi nemá v ČR obdoby.

Přes období poklesu zájmu opět roste popularita dřevěných oken. Dřevo, jako přírodní materiál dodává oknům kvalitu a jedinečný design, který sluší každému interiéru. Proč byste o dřevěných oknech měli uvažovat?

Dřevěná okna mají nezaměnitelnou přírodní a rustikální krásu, která dokáže vylepšit jak rezidenční, tak komerční projekty. Váš domov bude vypadat elegantně a luxusně. Dřevo je také velmi dobrým izolátorem, jelikož udržuje teplo uvnitř domu a zabraňuje vniknutí chladu zvenčí. Dřevěná okna také mají vynikající zvukovou izolaci, protože dokáží eliminovat hluk z ulice. Rovněž jsou velmi odolná a mají dlouhou životnost, zvláště pokud jim dopřejete pravidelnou údržbu mohou vydržet desítky let.

Dřevo je zároveň pevný materiál, který je těžké poškodit. Dřevěná okna vysokou úroveň bezpečnosti.

V neposlední řadě, je dřevo recyklovatelný a biologicky odbouratelný materiál. Výroba dřevěných oken je tedy méně ekologicky náročná, než u jiných alternativ.

Celkově lze říci, že dřevěná okna jsou skvělou volbou pro lidi, kteří chtějí kombinovat estetiku, kvalitu, trvanlivost, bezpečnost a ekologii do jednoho produktu. Přijďte se o dřevěných oknech poradit do showroomu Porte Karpi v Centru bydlení a designu Kaštanová.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.