Hliníková okna

Hliníková okna

Hliníková okna dodají vašemu domovu na luxusu. Jsou extrémně odolná, pevná a přesná, mají dlouhou životnost, výborné tepelněizolační vlastnosti, snadno se udržují, a navíc skvěle vypadají. Nabízí se v řadě módních barev a povrchových úprav a ideálně vyplní velké a atypické stavební otvory včetně oken od podlahy po strop nebo posuvných dveří. A všichni vám je budou závidět.

Značky

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

Centrum hrubé výstavby

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

Řešíte-li velké formáty nebo atypické otvory, jsou hliníková okna tou pravou volbou pro vás. Rámy z hliníku jsou mimořádně odolné vůči povětrnostním vlivům, pevné i přesné a mají vysokou nosnost, a tak je možné osadit je bez problémů i opravdu rozměrnými skleněnými tabulemi. Zároveň jsou ve srovnání třeba se dřevem nepoměrně lehčí, a tak nemají takové nároky na stavební konstrukci a lépe se s nimi zachází při montáži. 

Hliníková okna nabízí výborné tepelněizolační vlastnosti a dobře tlumí také hluk. Kromě toho se snadno udržují a čistí (několikrát do roka je umyjte včetně gumového těsnění a jednou ročně promažte kování). Jejich opotřebení je i po letech minimální, barevná stálost neuvěřitelná a životnost snadno dosahuje i 80-100 let

S hliníkovými okny budou spokojení také vyznavači luxusu a kvalitního designu. Hliníkové profily jsou štíhlé a elegantní, vypadají moderně a jsou k dispozici v mnoha barvách a povrchových úpravách. Hliníkové rámy můžete doplnit také o celou řadu nadstandardních prvků, jako jsou domovní komunikátor či dotykový displej pro otevření dveří

Oblíbené jsou hliníkové rámy nejen u prosklených fasád nebo rozsáhlých okenních sestav se samonosnou konstrukcí, ale také u francouzských oken a posuvných dveří, a to i těch od podlahy až po strop s manuálním nebo automatickým ovládáním. Ať už se je rozhodnete použít kdekoli, připravte se ale na vyšší pořizovací cenu.

V showroomech LOMAX a Schüco najdete vzorky kvalitních hliníkových rámů pro vaše okna i dveře. Přijďte se inspirovat a poradit se se specialisty do Centra bydlení a designu Kaštanová v Brně.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.