Interiérové dveře

Interiérové dveře

Stejně jako ostatní vybavení bytů a domů, také interiérové dveře zažily v posledních letech zásadní vývoj. Bytoví architekti navrhují v rámci tolik oblíbeného minimalismu do interiérů bezfalcové dveře, skryté zárubně a dveře s extrémní výškou. Výrobci drží krok s dobou a dodávají na trh dveře nejen v souladu s posledními trendy, ale také dokonalé řemeslné kvality a perfektně funkční.

Značky

Porte Karpi

Výhradní dodavatel italských výrobců interiérových dveří Ferrero Legno a Pivato. Certifikovaný a výhradní dodavatel bezpečnostních dveří OKEY. Výhradní dodavatel klik, madel a dalšího kompletního sortimentu firem Omporro, Enrico Cassina a Alfredo Porro. Autorizovaný dodavatel bioklimatických pergol Biossun a designových zrcadel J&J. Veškeré produkty nabízí včetně odborného poradenství a montáže. Výrobky se vyznačují nadstandardní kvalitou, jsou vyrobeny z kvalitních ekologických surovin s inovativními povrchy. Šíře sortimentu Porte Karpi nemá v ČR obdoby.

Eclisse

Společnost ECLISSE již od roku 1989 dodává posuvné dveře do všech domácností. Kvalitu produktů ECLISSE oceníte v průběhu instalace i při každodenním používání. Právě detaily jsou to, co dělá rozdíl mezi výrobky. Více než 30 patentů svědčí o neustálém rozvoji společnosti. V prostorách showroomu ECLISSE můžete najít klasickou obložkovou řadu pouzder, minimalistickou bezobložkovou kolekci Syntesis® i systém SHODO s integrovanou obložkou do stěny. Vystavovanou novinkou je speciální sešikmená zárubeň ECLISSE 40. Stavební pouzdra i zárubně jsou osazeny dveřmi italských výrobců sousedícího partnera PORTE KARPI. Spojením obou showroomů jsme vytvořili unikátní přehlídku nejmodernějších řešení ze světa posuvných a otočných dveří. 

Luxusní designové interiérové dveře italských značek Pivato a Ferrero Legno najdete v showroomu PORTE KARPI. Značka Pivato je zajímavá svou historií a tradicí, vyrostla z malé rodinné truhlářské dílny, v průběhu času se rozrůstala a nyní se specializuje na návrhy a výrobu luxusních interiérových dveří. Klade důraz na detaily a dokonalé řemeslné provedení.  V současnost nabízí svým zákazníkům 8 produktových kolekcí vyráběných moderními inovativními technologiemi. Značka Ferrero Legno se specializuje na avantgardní dveře, spojuje perfektní funkčnost s estetickými a architektonickými prvky. Za 70 let existence si vybudovala dobré jméno nejen ve své domovské Itálii, ale po celém světě.

Velmi populární jsou také systémy posuvných dveří Eclisse. Jsou praktické a nabízí vysokou variabilitu designových produktů. V menších domácnostech se těší velké oblibě především díky šetření místa.

Přijďte si vybrat z nabídky produktů renomovaných italských značek – dveře se skrytými zárubněmi, reverzní dveře, laminátové dveře nové generace, šatní skříně v showroomu Porte Karpi nebo posuvné systémy v showroomu ECLISSE.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.