NOVINKY

Eclisse přináší pouzdra posuvných dveří na Kaštanovou

Velmi moderní a oblíbené se v domácnostech staly systémy posuvných dveří. Jsou nejen praktické, ale zároveň i nabízí vysokou variabilitu designových produktů. V menších domácnostech jsou oblíbené především díky šetření místa. Nemusíte totiž přemýšlet nad prostorem, který je potřeba k otevření dveří - ty se lehce zasunou do připraveného stavebního pouzdra ve stěně. A že se bojíte nedoléhavosti nebo špatného akustického odhlučnění? I na to jsou moderní posuvné dveře připraveny!

Své si ale u posuvných dveří najdou i ti praví designoví fajnšmekři. Můžete vybírat skleněné posuvné dveře nebo dveře ve vysokém lesku. A co teprve obloukové posuvné dveře?

Všechny tyto skvělé moderní detaily nyní můžete vybírat i na Kaštanové - u partnera ECLISSE.

Eclisse

Showroom, kde se dveře netrhnou!

Na brněnském showroomu můžete najít opravdu dechberoucí a zajímavé skvosty. Začít můžeme od klasické obložky řady pouzder, která zahrnuje pouzdro pro jedno dveřní křídlo, dvoukřídlé pouzdro pro dvoje atypicky veliké dveře proti sobě, teleskop pro dvoje dveře do jedné kapsy nebo i zákryt, který schová dvoje dveře do jedné stěny uprostřed.

Taky zde můžete najít minimalistickou kompletní bezobložkovou kolekci Syntesis®: stavební pouzdra pro posuvné dveře, které nepotřebují obložku, a které jsou dodávány i v nadstandardních velikostech i s možností vedení elektra. A pokud i to vám přijde málo, tak zde můžete najít i skryté zárubně pro otočné dřevěné i celoskleněné dveře včetně zapuštěných soklů do zdi.

Eclisse

Na showroomu vám rádi poradí a vy si můžete vybrat, jestli se vám více líbí tradiční nebo minimalistické řešení. A pokud hledáte něco mezi, určitě vás zaujme kolekce SHODO, která sice obložky má, ale jsou zcela integrované ve stěně.

Navíc je na showroomu vystavena i absolutní designová novinka, kterou je speciální sešikmená zárubeň ECLISSE 40.

Eclisse

Všechna pouzdra i moderní zárubně jsou osazeny dveřmi italských výrobců sousedícího partnera PORTE KARPI. Spojením obou showroomů jsme vytvořili unikátní přehlídku nejmodernějších řešení ze světa posuvných a otočných dveří.

Navštivte showroom posuvných dveří ECLISSE a nechte se inspirovat! V nabídce více než 10 000 možných řešení si určitě vyberete a objevíte tak pro váš interiér to pravé!

Budeme se na vás těšit!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.