Eclisse
Eclisse logo

Eclisse

Společnost ECLISSE již od roku 1989 dodává posuvné dveře do všech domácností. Kvalitu produktů ECLISSE oceníte v průběhu instalace i při každodenním používání. Právě detaily jsou to, co dělá rozdíl mezi výrobky. Více než 30 patentů svědčí o neustálém rozvoji společnosti. V prostorách showroomu ECLISSE můžete najít klasickou obložkovou řadu pouzder, minimalistickou bezobložkovou kolekci Syntesis® i systém SHODO s integrovanou obložkou do stěny. Vystavovanou novinkou je speciální sešikmená zárubeň ECLISSE 40. Stavební pouzdra i zárubně jsou osazeny dveřmi italských výrobců sousedícího partnera PORTE KARPI. Spojením obou showroomů jsme vytvořili unikátní přehlídku nejmodernějších řešení ze světa posuvných a otočných dveří. 

Naše parketa:

Brno showroom
Otevírací doba
Po - Pá 09:00 – 18:00
So 09:00 – 13:00

I když se posuvné dveře velmi hodí především do menších bytů díky své praktičnosti, tak si své místo našly i v těch prostorných. A to díky svému trendy provedení - můžete si vybrat posuvné dveře laminátové, celoskleněné nebo kombinované. A tak můžete systém posuvných dveří volit téměř kamkoli - do kuchyně, ložnice, pracovny nebo i do koupelny. I do dětských pokojů si je můžete vybrat - tady lze využít novinku dveře Acoustic, které vynikají skvělými akusticko-izolačními vlastnostmi

ECLISSE mé ve své nabídce několik typů systémů pro posuvné dveře - jednokřídlové, dvoukřídlé nebo také variantu zákrytu, která umožňuje zasunutí dveří umístěných vedle sebe do jednoho prostoru ve zdi. Za léta svého působení získala společnost mnoho patentů a vyvinula skutečně zajímavá řešení. Jedním z nich je bezpochyby řešení posuvných dveří do oblouku. To, co se zdálo být jen pouhým snem, přivedla společnost ECLISSE ve skutečnost a realizace takového projektu je opravdovou pastvou pro oči. Můžete se sami přesvědčit v galerii.

Přijďte si sami vybrat moderní řešení systémů pro posuvné dveře. Jaké jsou možnosti a řešení pro každou bytovou situaci se můžete přijít přesvědčit na showroom na Kaštanové. 

Novinky & akce

Designové interiérové dveře. Otevíráme novinky!

Dveře. Zdá se vám, že jsou obyčejným doplňkem interiéru, který v podstatě nepotřebuje nic extra? Tak to vás h...

Eclisse přináší pouzdra posuvných dveří na Kaštanovou

Velmi moderní a oblíbené se v domácnostech staly systémy posuvných dveří. Jsou nejen praktické, ale zároveň i...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.