Důležité sdělení:
Vážení zákazníci, ve státní svátek, čtvrtek 28. října, bude Centrum bydlení a designu Kaštanová zavřeno. Ostatní dny nás můžete navštívit dle běžné otevírací doby. Těšíme se na vaši návštěvu.

Eclisse
Eclisse logo

Eclisse

Společnost ECLISSE již od roku 1989 dodává posuvné dveře do všech domácností. Kvalitu produktů ECLISSE oceníte v průběhu instalace i při každodenním používání. Právě detaily jsou to, co dělá rozdíl mezi výrobky. Více než 30 patentů svědčí o neustálém rozvoji společnosti. V prostorách showroomu ECLISSE můžete najít klasickou obložkovou řadu pouzder, minimalistickou bezobložkovou kolekci Syntesis® i systém SHODO s integrovanou obložkou do stěny. Vystavovanou novinkou je speciální sešikmená zárubeň ECLISSE 40. Stavební pouzdra i zárubně jsou osazeny dveřmi italských výrobců sousedícího partnera PORTE KARPI. Spojením obou showroomů jsme vytvořili unikátní přehlídku nejmodernějších řešení ze světa posuvných a otočných dveří. 

Naše parketa:

Brno showroom
Otevírací doba
Po - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

I když se posuvné dveře velmi hodí především do menších bytů díky své praktičnosti, tak si své místo našly i v těch prostorných. A to díky svému trendy provedení - můžete si vybrat posuvné dveře laminátové, celoskleněné nebo kombinované. A tak můžete systém posuvných dveří volit téměř kamkoli - do kuchyně, ložnice, pracovny nebo i do koupelny. I do dětských pokojů si je můžete vybrat - tady lze využít novinku dveře Acoustic, které vynikají skvělými akusticko-izolačními vlastnostmi

ECLISSE mé ve své nabídce několik typů systémů pro posuvné dveře - jednokřídlové, dvoukřídlé nebo také variantu zákrytu, která umožňuje zasunutí dveří umístěných vedle sebe do jednoho prostoru ve zdi. Za léta svého působení získala společnost mnoho patentů a vyvinula skutečně zajímavá řešení. Jedním z nich je bezpochyby řešení posuvných dveří do oblouku. To, co se zdálo být jen pouhým snem, přivedla společnost ECLISSE ve skutečnost a realizace takového projektu je opravdovou pastvou pro oči. Můžete se sami přesvědčit v galerii.

Přijďte si sami vybrat moderní řešení systémů pro posuvné dveře. Jaké jsou možnosti a řešení pro každou bytovou situaci se můžete přijít přesvědčit na showroom na Kaštanové. 

Novinky & akce

Chytří pomocníci do vašich domovů, co ušetří čas

Taky se vám zdá, že už skoro nemáte času nazbyt? Pořád v poklusu a volný čas si ne a ne najít? Tak na to zkus...

Posuvné nebo otočné dveře? V malých bytech klíčová otázka...

Dveře mají především praktickou funkci: oddělovat a propojovat místnosti. V době, kdy je smutnou skutečností,...

Desatero pravidel při zařizování malého bytu

Slyšeli jste to rčení, že malý byt znamená velký problém? Tak na to můžete rovnou zapomenout! Je sice pravda,...

Designové interiérové dveře. Otevíráme novinky!

Dveře. Zdá se vám, že jsou obyčejným doplňkem interiéru, který v podstatě nepotřebuje nic extra? Tak to vás h...

Eclisse přináší pouzdra posuvných dveří na Kaštanovou

Velmi moderní a oblíbené se v domácnostech staly systémy posuvných dveří. Jsou nejen praktické, ale zároveň i...

Nezávazně si sjednat schůzku


Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.