Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Designové interiérové dveře. Otevíráme novinky!

Designové interiérové dveře. Otevíráme novinky!

Dveře. Zdá se vám, že jsou obyčejným doplňkem interiéru, který v podstatě nepotřebuje nic extra? Tak to vás hned vyvedeme z omylu! Sice je moderní trend otevřených prostor, ale přece jenom do koupelnyložnicepracovny a dalších místností určitě dveře máte, že ano? Tak se pojďme pobavit o jejich trendových variantách. A alespoň online nakouknout do showroomů Porte Karpi a Eclisse, abyste se podívali, jaké novinky si tu pro vás přichystali.

Posuvné dveře překvapují!

Možná jste o nich nějakou dobu neslyšeli, ale posuvné dveře se rozhodně hlásí o slovo! V jejich sortimentu najdete tolik variant a stylových řešení, že budete sami překvapeni. Nejprve si ale dovolíme připomenout, že to není jen o vizuálním vzhledu. Velmi důležitý je samotný sytém pro posuvné dveře. Právě ten zajistí hladké otevírání, bezhlučné posuny a kvalitní zvukovou i tepelnou izolaci. Nespočet výhod vám rádi představí na showroomu Eclisse

Kruhové posuvné dveře Eclisse

Když se ale zblízka podíváme na ty novinky, tak jsou pro nás jednoznačnou výhrou kruhové posuvné dveře. Dokonale zaoblené tvary a elegance, která nás jen nutí zírat s otevřenou pusou. Co je ale mnohem důležitější, tak je praktičnost těchto dveří. Hodí se nejen do vstupních prostor, ale také jako trendy řešení drobných místností v celkovém interiéru.

Dalším velmi praktickým řešením jsou posuvné dveře do malých prostor. NOVANTA představuje řešení do šaten a chodeb - zkrátka tam, kde není prostor na zasunutí celé šířky dveří, tak lze využít "zalomení" dveří. Mrkněte na video nebo je rovnou přijďte na showroom vyzkoušet.

3D design interiérových dveří

V interiéru je to o detailech.

A nejen v interiérech. Stačí se zaměřit na drobnosti a celý interiér tak doslova prokoukne. Třeba takové dveře s 3D povrchem. Reliéf, který udělá neobyčejný efekt. Můžete si vybírat ztvárnění v barvě dveří nebo nechat vyniknout jinou barvou. A co víc - stejnou barvou můžete řešit i další doplňky dveří - třeba kliky, nebo jen jejich část. 

Dalším unikátním detailem je zešikmení zárubně dveří. Doslova tak dveře lákají pro vstup do jiné místnosti. Zešikmení je taktéž možné vybírat z několika barevných variant.

Samozamykací systém kliky

Je to klika, mít chytrou kliku...

Přesně tak - i tento detail na vás čeká na showroomu Porte Karpi. Klika, která opticky není rušena zamykacím systémem - ten je součástí vnitřní strany dveří. Pomocí malého přepínače, tak můžete zamknout. Při zavírání vás nic nebrzdí. V podstatě jako dětská pojistka!

Ale co vám budeme povídat. Nejlepší je přijít se přesvědčit na vlastní oči. Showroomy Porte Karpi a Eclisse vám otevřou dveře do designového světa. Doslova.

Značky v novince

Porte Karpi

Výhradní dodavatel italských výrobců interiérových dveří Ferrero Legno a Pivato. Certifikovaný a výhradní dodavatel bezpečnostních dveří OKEY. Výhradní dodavatel klik, madel a dalšího kompletního sortimentu firem Omporro, Enrico Cassina a Alfredo Porro. Autorizovaný dodavatel bioklimatických pergol Biossun a designových zrcadel J&J. Veškeré produkty nabízí včetně odborného poradenství a montáže. Výrobky se vyznačují nadstandardní kvalitou, jsou vyrobeny z kvalitních ekologických surovin s inovativními povrchy. Šíře sortimentu Porte Karpi nemá v ČR obdoby.

Eclisse

Společnost ECLISSE již od roku 1989 dodává posuvné dveře do všech domácností. Kvalitu produktů ECLISSE oceníte v průběhu instalace i při každodenním používání. Právě detaily jsou to, co dělá rozdíl mezi výrobky. Více než 30 patentů svědčí o neustálém rozvoji společnosti. V prostorách showroomu ECLISSE můžete najít klasickou obložkovou řadu pouzder, minimalistickou bezobložkovou kolekci Syntesis® i systém SHODO s integrovanou obložkou do stěny. Vystavovanou novinkou je speciální sešikmená zárubeň ECLISSE 40. Stavební pouzdra i zárubně jsou osazeny dveřmi italských výrobců sousedícího partnera PORTE KARPI. Spojením obou showroomů jsme vytvořili unikátní přehlídku nejmodernějších řešení ze světa posuvných a otočných dveří. 

Novinky & akce

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.