Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

NOVINKY

Posuvné dveře, krásné a praktické řešení

Posuvné dveře - Eclisse | Kaštanová

Posuvné dveře jsou moderním prvkem, který usnadňuje život lidem po celém světě. V interiéru šetří místo, opticky zvětšují místnost a zpříjemňují každodenní pohyb mezi jednotlivými pokoji. Už dávno ale nejde jen o systém ukotvený na zdi, kdy se dveře posouvají podél stěn, ale právě o systém dveří, které zajíždějí do praktického pouzdra ve zdi.

Posuvné dveře | Kaštanová

Kouzlo skryté uvnitř

Posuvné dveře s pouzdrem ve zdi jsou perfektní do malých domácností, chodeb a kanceláří. Užitný prostor se díky nim zvětší a místnost dostane najednou jiný charakter. Díky jednoduchému ovládání a minimální prostorové náročnosti najdou uplatnění také v domácnostech s dětmi, zvířaty nebo osobami s omezenou pohyblivostí. Navíc když doplníte dveře tichým dojezdem, dotáhnete celé dílo k dokonalosti.

Posuvné dveře | Kaštanová

Račte vstoupit

Nespočet variant posuvných dveří si můžete prohlédnout v showroomu ECLISSE v Centrum bydlení a designu Kaštanová.

ECLISSE je významný mezinárodní výrobce pouzder posuvných dveří, který má na kontě řadu inovací. Na trhu působí již desítky let a v současnosti nabízí více než 10 000 řešení pro nejrůznější stavební situace. Pouzdra ECLISSE jsou vyrobena tak, aby spolehlivě sloužila řadu let. Namontovat je lze téměř kamkoliv –⁠ do sádrokartonových či zděných příček, do rovných i zaoblených zdí. Montáž nevyžaduje nijak velké stavební úpravy a dokonce ani zkušenosti. S trochou zručnosti zvládne pouzdro nainstalovat téměř každý.

Posuvné dveře | Kaštanová

Dokonce i při výběru dveří nabízí ECLISSE velkou variabilitu. Dveře mohou být dřevěné, prosklené, celoskleněné, minimalistické či zdobené. V nabídce jsou také dvoukřídlé nebo teleskopické dveře s průchodem až 5 metrů. Všechna pouzdra a dveře však mají jedno společné. Na komfort, který poskytují, si zvyknete už po prvním použití.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - celý si jej můžete přečíst ZDE

Značky v novince

Eclisse

Společnost ECLISSE již od roku 1989 dodává posuvné dveře do všech domácností. Kvalitu produktů ECLISSE oceníte v průběhu instalace i při každodenním používání. Právě detaily jsou to, co dělá rozdíl mezi výrobky. Více než 30 patentů svědčí o neustálém rozvoji společnosti. V prostorách showroomu ECLISSE můžete najít klasickou obložkovou řadu pouzder, minimalistickou bezobložkovou kolekci Syntesis® i systém SHODO s integrovanou obložkou do stěny. Vystavovanou novinkou je speciální sešikmená zárubeň ECLISSE 40. Stavební pouzdra i zárubně jsou osazeny dveřmi italských výrobců sousedícího partnera PORTE KARPI. Spojením obou showroomů jsme vytvořili unikátní přehlídku nejmodernějších řešení ze světa posuvných a otočných dveří. 

Novinky & akce

Nové vířivky Villeroy & Boch v Centru designu a bydlení na Kaštanové

Firma Eurowellness specializující se na dodávku špičkových wellness produktů, přináší do Centra designu a byd...

Představujeme Betonepox®: epoxidovou stěrku, která vnese barvy do vašeho domova

Betonové stěrky zažívají boom nejen v industriálních interiérech, ale všude tam, kde se od povrchů vyžaduje p...

Napínané stropy Valmax. Inspirujte se realizacemi, které vám vezmou dech

Přestal vás bavit váš nudně bílý, obyčejný strop? Možná je čas na ten napínaný! Moderní řešení, které v sobě ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.