NOVINKY

Posuvné dveře, krásné a praktické řešení

Posuvné dveře - Eclisse | Kaštanová

Posuvné dveře jsou moderním prvkem, který usnadňuje život lidem po celém světě. V interiéru šetří místo, opticky zvětšují místnost a zpříjemňují každodenní pohyb mezi jednotlivými pokoji. Už dávno ale nejde jen o systém ukotvený na zdi, kdy se dveře posouvají podél stěn, ale právě o systém dveří, které zajíždějí do praktického pouzdra ve zdi.

Posuvné dveře | Kaštanová

Kouzlo skryté uvnitř

Posuvné dveře s pouzdrem ve zdi jsou perfektní do malých domácností, chodeb a kanceláří. Užitný prostor se díky nim zvětší a místnost dostane najednou jiný charakter. Díky jednoduchému ovládání a minimální prostorové náročnosti najdou uplatnění také v domácnostech s dětmi, zvířaty nebo osobami s omezenou pohyblivostí. Navíc když doplníte dveře tichým dojezdem, dotáhnete celé dílo k dokonalosti.

Posuvné dveře | Kaštanová

Račte vstoupit

Nespočet variant posuvných dveří si můžete prohlédnout v showroomu ECLISSE v Centrum bydlení a designu Kaštanová.

ECLISSE je významný mezinárodní výrobce pouzder posuvných dveří, který má na kontě řadu inovací. Na trhu působí již desítky let a v současnosti nabízí více než 10 000 řešení pro nejrůznější stavební situace. Pouzdra ECLISSE jsou vyrobena tak, aby spolehlivě sloužila řadu let. Namontovat je lze téměř kamkoliv –⁠ do sádrokartonových či zděných příček, do rovných i zaoblených zdí. Montáž nevyžaduje nijak velké stavební úpravy a dokonce ani zkušenosti. S trochou zručnosti zvládne pouzdro nainstalovat téměř každý.

Posuvné dveře | Kaštanová

Dokonce i při výběru dveří nabízí ECLISSE velkou variabilitu. Dveře mohou být dřevěné, prosklené, celoskleněné, minimalistické či zdobené. V nabídce jsou také dvoukřídlé nebo teleskopické dveře s průchodem až 5 metrů. Všechna pouzdra a dveře však mají jedno společné. Na komfort, který poskytují, si zvyknete už po prvním použití.

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - celý si jej můžete přečíst ZDE

Značky v novince

Eclisse

Společnost ECLISSE již od roku 1989 dodává posuvné dveře do všech domácností. Kvalitu produktů ECLISSE oceníte v průběhu instalace i při každodenním používání. Právě detaily jsou to, co dělá rozdíl mezi výrobky. Více než 30 patentů svědčí o neustálém rozvoji společnosti. V prostorách showroomu ECLISSE můžete najít klasickou obložkovou řadu pouzder, minimalistickou bezobložkovou kolekci Syntesis® i systém SHODO s integrovanou obložkou do stěny. Vystavovanou novinkou je speciální sešikmená zárubeň ECLISSE 40. Stavební pouzdra i zárubně jsou osazeny dveřmi italských výrobců sousedícího partnera PORTE KARPI. Spojením obou showroomů jsme vytvořili unikátní přehlídku nejmodernějších řešení ze světa posuvných a otočných dveří. 

Novinky & akce

Podzimní interiérové trendy jsou tady! Který je podle vás ten nej?

Jaké interiérové trendy podzimu 2023 byste si neměli nechat ujít? S koncem léta a přicházejícím podzimem se t...

Moderní bydlení v Rousínově - to nabízí Residence Lípové sady

Prémiové bydlení nedaleko Brna. Svůj nový domov si můžete vybírat z možností rodinných domů nebo vilabytů. Vy...

Organizační informace - červenec 2023

Milí návštěvníci, dovolujeme si vás upozornit na změnu dopravy týkající se ulice Kaštanová. V termínu od 1. 7...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.