NOVINKY

5 důvodů, proč si pořídit šatnu

Proč mít doma šatnu

Šatna jako samostatná místnost? Určitě ano. Je to nejen praktický prostor, do kterého se přehledně vejde úplně všechno oblečení. Je to také velmi intimní místo, proto by mělo být také příjemné a útulné. Zařiďte si jej se stejnou pečlivostí a láskou, jako ložnici. Buďte si jistí, že se vám to vyplatí.

1) Usnadňuje organizaci

Šatna pomáhá udržovat věci organizované a uspořádané. Můžete snadno rozdělit oblečení podle sezóny, druhu a barvy a mít všechny vaše věci na jednom místě. To vám umožní snadno najít, co potřebujete, což vám ušetří čas a stres.

Šatna usnadňuje organizaci

2) Ušetří místo v domě

Mít šatnu v domě znamená, že ušetříte místo v ostatních místnostech, jako je ložnice, koupelna nebo chodba. Místo, které by jinak bylo využíváno pro uložení vašeho oblečení a obuvi, může být použito pro jiné účely. Pokud chcete úsporu místa umocnit, pořiďte do šatny posuvné dveře, které si vyberete na showroomu Eclisse.

3) Chrání vaše věci

Šatna chrání vaše věci před prachem, vlhkostí a jinými vnějšími faktory. Můžete si být jisti, že vaše oblečení a obuv jsou v bezpečí a v dobrém stavu.

4) Zvyšuje hodnotu vašeho domu

Mít šatnu v domě vám může pomoci v jeho případném budoucím prodeji. Potenciální kupci ocení dobře organizované a prostorné šatny, které mohou na vaši stranu naklonit misky vah při rozhodování o koupi domu.

Šatna zvyšuje hodnotu domu

5) Umožní vám lépe se oblékat

Mít všechno oblečení pohromadě usnadňuje výběr vašeho outfitu na každý den. Své oblečení máte při výběru před očima, což vám ušetří čas a umožní vám přizpůsobit oblečení dané příležitosti.

Samostatnou šatnu vám tedy můžeme jenom doporučit. Pomůže vám utřídit váš šatník, udržet vaši domácnost uklizenou a zvýší hodnotu vašeho domu. Přijďte do Centra bydlení a designu Kaštanová, kde vám ji naši designéři pomohou uskutečnit.

Chci pomoci zařídit šatnu


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

Eclisse

Společnost ECLISSE již od roku 1989 dodává posuvné dveře do všech domácností. Kvalitu produktů ECLISSE oceníte v průběhu instalace i při každodenním používání. Právě detaily jsou to, co dělá rozdíl mezi výrobky. Více než 30 patentů svědčí o neustálém rozvoji společnosti. V prostorách showroomu ECLISSE můžete najít klasickou obložkovou řadu pouzder, minimalistickou bezobložkovou kolekci Syntesis® i systém SHODO s integrovanou obložkou do stěny. Vystavovanou novinkou je speciální sešikmená zárubeň ECLISSE 40. Stavební pouzdra i zárubně jsou osazeny dveřmi italských výrobců sousedícího partnera PORTE KARPI. Spojením obou showroomů jsme vytvořili unikátní přehlídku nejmodernějších řešení ze světa posuvných a otočných dveří. 

Novinky & akce

Kabaret na Kaštanové 2024

Kabaret na Kaštanové: Oslava devátých narozenin s nádechem elegance   Centrum bydlení a designu Kaštanová vás...

CERATOUCH od COREtec Floors: inovativní kamenné podlahy nově v Supellex

Hledáte podlahu, která nejen skvěle vypadá, ale je také výjimečně odolná a snadno se udržuje? Pak je kolekce ...

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.