Zárubně

Zárubně

Stejně jako se kniha neobejde bez obalu, potřebují každé dveře své zárubně. V minulosti byly běžné zárubně ocelové, v dnešní době máme na výběr daleko více možností. Zvolit můžeme zárubně obložkové nebo i skryté. V Centru bydlení a designu Kaštanová vám pomůžou vybrat pro vaše dveře dokonalý rám.

Značky

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

Porte Karpi

Výhradní dodavatel italských výrobců interiérových dveří Ferrero Legno a Pivato. Certifikovaný a výhradní dodavatel bezpečnostních dveří OKEY. Výhradní dodavatel klik, madel a dalšího kompletního sortimentu firem Omporro, Enrico Cassina a Alfredo Porro. Autorizovaný dodavatel bioklimatických pergol Biossun a designových zrcadel J&J. Veškeré produkty nabízí včetně odborného poradenství a montáže. Výrobky se vyznačují nadstandardní kvalitou, jsou vyrobeny z kvalitních ekologických surovin s inovativními povrchy. Šíře sortimentu Porte Karpi nemá v ČR obdoby.

Eclisse

Společnost ECLISSE již od roku 1989 dodává posuvné dveře do všech domácností. Kvalitu produktů ECLISSE oceníte v průběhu instalace i při každodenním používání. Právě detaily jsou to, co dělá rozdíl mezi výrobky. Více než 30 patentů svědčí o neustálém rozvoji společnosti. V prostorách showroomu ECLISSE můžete najít klasickou obložkovou řadu pouzder, minimalistickou bezobložkovou kolekci Syntesis® i systém SHODO s integrovanou obložkou do stěny. Vystavovanou novinkou je speciální sešikmená zárubeň ECLISSE 40. Stavební pouzdra i zárubně jsou osazeny dveřmi italských výrobců sousedícího partnera PORTE KARPI. Spojením obou showroomů jsme vytvořili unikátní přehlídku nejmodernějších řešení ze světa posuvných a otočných dveří. 

Centrum hrubé výstavby

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

Kanceláře

DAFE-PLAST

DAFE-PLAST je český výrobce plastových, kompozitních a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. Nabízí montáž a poradenství, odborné konzultace a projektování souvisejícím se stavebními otvory. Díky kvalitě výroby i špičkovým materiálům používaným pro výrobu a rozsahem poskytovaných služeb patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Široká síť obchodních zástupců, kvalifikovaný výrobní a montážní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky.

Každá domácnost potřebuje dveře. Nezbytnou součástí dveří jsou zárubně, lidově řečeno futra. Dříve byly běžné ocelové zárubně. V moderních interiérech, které kladou důraz na estetiku a design, stále více najdeme zárubně obložkové (nejčastěji dřevěné) nebo dokonce zárubně bezfalcové, které používají skryté panty a zámky. Dveře tak zcela zaplní stavební otvor a výsledný vzhled je čistý a elegantní. Řadu skrytých zárubní najdete na showroomu Eclisse.

Pokud v interiéru bojujete s množství volného místa, doporučujeme uvažovat o posuvných dveřích. Ty se posouvají buď po konstrukci usazené na stěně, nebo místo klasických zárubní využívají stavební pouzdra, která jsou celá implementovaná ve stěně a skvěle tak zapadají do vybraného stylu interiéru. Široké možnosti posuvných dveří vám také ukážou na showroomu Eclisse.

Ať už hledáte zárubně s panty vpravo nebo vlevo, přiznané nebo naopak bezfalcové, dřevěné nebo ocelové v Centru bydlení a designu Kaštanová jistě najdete to pravé řešení pro váš interiér.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.