DAFE-PLAST
DAFE-PLAST logo

DAFE-PLAST

Web dafe.cz

DAFE-PLAST je český výrobce plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. Nabízí montáž a poradenství, odborné konzultace a projektování souvisejícím se stavebními otvory. Díky kvalitě výroby i špičkovým materiálům používaným pro výrobu a rozsahem poskytovaných služeb patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Široká síť obchodních zástupců, kvalifikovaný výrobní a montážní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky.

Naše parketa:

Jednou z hlavních vlajkových lodí firmy DAFE-PLAST je výroba hliníkových oken a dveří. Hliníková okna vyrábí v mnoha sériích a vy si tak můžete vybírat ze široké nabídky. Nejdůležitější aspekty při výrobě oken jsou kladeny na uživatelský komfort, tepelnou izolaci, zvukovou izolaci a především dlouhou životnost. Společnost nabízí i plastová okna s hliníkovou obložkou. V rámci plastových dveří jsou v nabídce především dveře vchodové PROGRESS a BRILLANT DESIGN, ale vybírat můžete i ze zdvižně posuvných dveří PROGRESS.

Kromě plastových oken a dveří vyrábí společnost DAFE-PLAST také hliníková okna a dveře, včetně posuvných a shrnovacích dveří. Když už si můžete vybrat opravdu jakékoli řešení výplně stavebních otvorů, tak si můžete vybrat ještě řešení zimní zahrady.

Přijďte si sami vybrat řešení pro váš dům a konzultovat svůj výběr s odborníky. Budeme sena vás těšit!

Novinky & akce

Kaštanová radí, jak na venkovní stínění domu

V létě ochladí a v zimě zahřejí. Ano - i k tomu slouží venkovní stínění domu. Rolety nebo žaluzie totiž kromě...

Elementární úvaha nad výplněmi stavebních otvorů

Výplně stavebních otvorů, jimiž nejčastěji chápeme okna a dveře, jsou - bez diskuze - jednou z nejdůležitější...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.