DAFE-PLAST
DAFE-PLAST logo

DAFE-PLAST

Web dafe.cz

DAFE-PLAST je český výrobce plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. Nabízí montáž a poradenství, odborné konzultace a projektování souvisejícím se stavebními otvory. Díky kvalitě výroby i špičkovým materiálům používaným pro výrobu a rozsahem poskytovaných služeb patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Široká síť obchodních zástupců, kvalifikovaný výrobní a montážní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky.

Naše parketa:

Jednou z hlavních vlajkových lodí firmy DAFE-PLAST je výroba hliníkových oken a dveří. Hliníková okna vyrábí v mnoha sériích a vy si tak můžete vybírat ze široké nabídky. Nejdůležitější aspekty při výrobě oken jsou kladeny na uživatelský komfort, tepelnou izolaci, zvukovou izolaci a především dlouhou životnost. Společnost nabízí i plastová okna s hliníkovou obložkou. V rámci plastových dveří jsou v nabídce především dveře vchodové PROGRESS a BRILLANT DESIGN, ale vybírat můžete i ze zdvižně posuvných dveří PROGRESS.

Kromě plastových oken a dveří vyrábí společnost DAFE-PLAST také hliníková okna a dveře, včetně posuvných a shrnovacích dveří. Když už si můžete vybrat opravdu jakékoli řešení výplně stavebních otvorů, tak si můžete vybrat ještě řešení zimní zahrady.

Přijďte si sami vybrat řešení pro váš dům a konzultovat svůj výběr s odborníky. Budeme sena vás těšit!

Novinky & akce

Vchodové dveře a jejich možnosti zabezpečení

Bezpečný domov - téma, kterým se zaobírá každý majitel domu. Řeší se bezpečnostní systémy, pojištění, ochrann...

Látka, která se přizpůsobí teplotě vašeho těla

Budoucnost textilního průmyslu! Přesně tak můžeme jednoduše vystihnout novou kolekci textilní kolekce Climate...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.