NOVINKY

Kompozitní okna Progress otevírají nové možnosti v architektuře

Kompozitní okna - Dafe-Plast | Kaštanová

Okenní systémy vyrobené z kompozitního materiálu, tedy směsi PVC a skelných vláken, mají ojedinělé vlastnosti a velkorysé konstrukční možnosti. Nabízí přitom vysokou kvalitu, velké formáty, nadstandardní užitkové vlastnosti, snadnou údržbu a dlouhou životnost. Tzv. kompozit zaplnil díru na trhu mezi plastovými a hliníkovými profily. Díky němu velké zasklené plochy už nejsou doménou pouze hliníkových oken. Rozměrovými možnostmi se totiž blíží hliníkovým oknům, naproti tomu cenově jsou blíž spíše plastovým oknům.

Kompozitní okna PROGRESS jsou vyráběna z materiálu RAU-FIPRO X. Jejich největší předností je tvarová stabilita a tuhost i při velkých formátech - bez ocelové výztuže lze vyrábět okenní konstrukce až do výšky 2400 mm, zatímco s ní až do 2800 mm. Náročnější zákazníky potěší velký výběr barev a dekorů, jako jsou dřevodekory a hliníkové designy, včetně možnosti instalace hliníkových obložek. Okna jsou vysoce pevná, tlumí hluk (až 47 dB) a nabízí výborné tepelně-izolační vlastnosti, takže jsou vhodná i pro nízkoenergetické a pasivní domy. Z kompozitního profilu lze navrhovat i velmi populární posuvně-zdvižné dveře (tzv. HS portály).

Více informací poskytnou zástupci společnosti DAFE-PLAST, kteří mají kancelář v Centru bydlení a designu Kaštanová. Domluvte si s nimi schůzku. 

Článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2022 - přečtěte si jej celý ZDE.

Chci vědět více o kompozitních oknech


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

DAFE-PLAST

DAFE-PLAST je český výrobce plastových, kompozitních a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. Nabízí montáž a poradenství, odborné konzultace a projektování souvisejícím se stavebními otvory. Díky kvalitě výroby i špičkovým materiálům používaným pro výrobu a rozsahem poskytovaných služeb patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Široká síť obchodních zástupců, kvalifikovaný výrobní a montážní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky.

Novinky & akce

Designový den na Kaštanové

Den plný odborných informací a produktových novinek ze světa architektury, zakončený odbornou přednáškou jedn...

Ozdobte svůj domov pomocí moderních doplňků

Doplňky do domácnosti a moderní dekorace mohou být skvělým způsobem, jak přidat do vašeho domova osobní styl ...

Tipy, jak vybrat podlahu pro váš domov

Stavíte nebo plánujete renovaci svého domu nebo bytu? Výběr podlahy může být jednou z nejdůležitějších rozhod...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.