Důležité sdělení:

Milí návštěvníci,

dovolujeme si vás upozornit, že recepce Centra bydlení a designu Kaštanová a showroom Keraservis budou v pátek 9. prosince otevřeny do 16 hodin

Děkujeme za pochopení.

Balkonové dveře

Balkonové dveře

Balkonové dveře jsou, obrazně řečeno, vaší volnou vstupenkou na čerstvý vzduch. Otevírají vnitřní prostor směrem ven, rozšiřují bydlení o pár metrů čtverečních, propojují interiér s exteriérem. Jak je ale vybrat, aby dobře sloužily? Typů balkonových dveří je mnoho druhů, podívejme se, jaké jsou v naší nabídce.

Centrum hrubé výstavby

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

Kanceláře

DAFE-PLAST

DAFE-PLAST je český výrobce plastových, kompozitních a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. Nabízí montáž a poradenství, odborné konzultace a projektování souvisejícím se stavebními otvory. Díky kvalitě výroby i špičkovým materiálům používaným pro výrobu a rozsahem poskytovaných služeb patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Široká síť obchodních zástupců, kvalifikovaný výrobní a montážní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky.

Toužíte po velkých prosklených dveřích s výhledem do krajiny, potřebujete bezbariérové dveře nebo hledáte dveře bezpečnostní? Nejdříve je potřeba si ujasnit požadavky na funkci a pak můžete začít vybírat. Velmi dobou volbou jsou zdvižně-posuvné dveře PROGRESS od společnosti DafePlast, které mají nízký nebo vůbec žádný práh, tudíž mohou být bezbariérové. Fungují na principu nadzvednutí pomocí kliky a pak odsunutí po vodicích lištách. Určitě není potřeba se obávat, že byste křídlo dveří neuzvedli – otevírání je velmi komfortní a odsouvání funguje hladce. Dveře jsou plastové a mohou být upraveny v jakékoliv barevné kombinaci dle vzorníků.

Vynikající výhled vám zajistí posuvné nebo shrnovací dveře Schüco – jsou celoskleněné a propouští maximální množství denního světla. Splňují všechny požadavky na maximální funkčnost, design a také komfort ibezpečnost. Hliníková varianta zajišťuje lehký a tichý chod a výbornou energetickou účinnost. Plastová zase zajišťují excelentní tepelnou izolaci a velký uživatelský komfort. Ovládací systémy Schüco umožňují automatické otevírání, větrání i ovládání venkovních rolet a žaluzií. Stačí jedno stisknutí prstem.

Přijďte si vybrat ty pravé balkonové dveře k nám na Kaštanovou. Na expozici Schüco si vyberete z nabídky velkoformátových posuvných dveří a v DafePlast ze zdvižně posuvných. Budete vítáni.

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.