Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Balkonové dveře

Balkonové dveře

Balkonové dveře jsou, obrazně řečeno, vaší volnou vstupenkou na čerstvý vzduch. Otevírají vnitřní prostor směrem ven, rozšiřují bydlení o pár metrů čtverečních, propojují interiér s exteriérem. Jak je ale vybrat, aby dobře sloužily? Typů balkonových dveří je mnoho druhů, podívejme se, jaké jsou v naší nabídce.

Centrum hrubé výstavby

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

Kanceláře

DAFE-PLAST

DAFE-PLAST je český výrobce plastových, kompozitních a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. Nabízí montáž a poradenství, odborné konzultace a projektování souvisejícím se stavebními otvory. Díky kvalitě výroby i špičkovým materiálům používaným pro výrobu a rozsahem poskytovaných služeb patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Široká síť obchodních zástupců, kvalifikovaný výrobní a montážní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky.

Toužíte po velkých prosklených dveřích s výhledem do krajiny, potřebujete bezbariérové dveře nebo hledáte dveře bezpečnostní? Nejdříve je potřeba si ujasnit požadavky na funkci a pak můžete začít vybírat. Velmi dobou volbou jsou zdvižně-posuvné dveře PROGRESS od společnosti DafePlast, které mají nízký nebo vůbec žádný práh, tudíž mohou být bezbariérové. Fungují na principu nadzvednutí pomocí kliky a pak odsunutí po vodicích lištách. Určitě není potřeba se obávat, že byste křídlo dveří neuzvedli – otevírání je velmi komfortní a odsouvání funguje hladce. Dveře jsou plastové a mohou být upraveny v jakékoliv barevné kombinaci dle vzorníků.

Vynikající výhled vám zajistí posuvné nebo shrnovací dveře Schüco – jsou celoskleněné a propouští maximální množství denního světla. Splňují všechny požadavky na maximální funkčnost, design a také komfort ibezpečnost. Hliníková varianta zajišťuje lehký a tichý chod a výbornou energetickou účinnost. Plastová zase zajišťují excelentní tepelnou izolaci a velký uživatelský komfort. Ovládací systémy Schüco umožňují automatické otevírání, větrání i ovládání venkovních rolet a žaluzií. Stačí jedno stisknutí prstem.

Přijďte si vybrat ty pravé balkonové dveře k nám na Kaštanovou. Na expozici Schüco si vyberete z nabídky velkoformátových posuvných dveří a v DafePlast ze zdvižně posuvných. Budete vítáni.

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.