Bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře

Bezpečný domov je téma, které zajímá opravdu každého. Spoléháme se na chytrá zabezpečovací zařízení vybavená senzory, na napojení na mobilní aplikaci i na pojištění. Nezbytnou součástí celého bezpečnostního systému, který zajišťuje také ochranu vchodových dveří proti nežádoucímu vniknutí, jsou bezesporu kvalitní bezpečnostní dveře.

Značky

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

Porte Karpi

Výhradní dodavatel italských výrobců interiérových dveří Ferrero Legno a Pivato. Certifikovaný a výhradní dodavatel bezpečnostních dveří OKEY. Výhradní dodavatel klik, madel a dalšího kompletního sortimentu firem Omporro, Enrico Cassina a Alfredo Porro. Autorizovaný dodavatel bioklimatických pergol Biossun a designových zrcadel J&J. Veškeré produkty nabízí včetně odborného poradenství a montáže. Výrobky se vyznačují nadstandardní kvalitou, jsou vyrobeny z kvalitních ekologických surovin s inovativními povrchy. Šíře sortimentu Porte Karpi nemá v ČR obdoby.

Centrum hrubé výstavby

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

Kanceláře

DAFE-PLAST

DAFE-PLAST je český výrobce plastových, kompozitních a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. Nabízí montáž a poradenství, odborné konzultace a projektování souvisejícím se stavebními otvory. Díky kvalitě výroby i špičkovým materiálům používaným pro výrobu a rozsahem poskytovaných služeb patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Široká síť obchodních zástupců, kvalifikovaný výrobní a montážní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky.

Standartní bezpečnostní dveře v nadstandartní kvalitě – to jsou hliníkové vchodové dveře, které nabízí jak společnost Lomax. Firma s více než pětadvacetiletou tradicí své výrobky neustále inovuje, zdokonaluje a přizpůsobuje potřebám zákazníků. Dveře vám Lomax vyrobí na zakázku – vyberete si dekor, barvu a typ provedení. V základní výbavě je také tříbodový automatický zámek, další prvky jsou volitelné – například kódovací klávesnice čtečka otisku prstů a další.

Obdobné řešení můžete najít u jednoho z našich největších dodavatelů bezpečnostních dveří Schüco. Jejich hliníkové dveře jsou také vyráběny na míru podle vašich požadavků na technické řešení i estetiku. Bezpečnostní moduly jsou umístěny přímo v profilu dveří. Řídící jednotka dveří je napojena na komunikační sytém v domě a díky tomu máte skvělý přehled o tom, co se děje před vašimi vstupními dveřmi.

Pokud máte na bezpečnostní dveře skutečně nadstandardní požadavky, zvolte bezpečnostní dveře OKEY – najdete je v showroomu Porte Karpi. Kromě vysoké odolnosti proti vniknutí disponují výbornými izolačními vlastnostmi, mohou být i neprůstřelné nebo odolné proti požáru. 

Buďte si jistí, že na Kaštanové si vyberete kvalitní bezpečností dveře, které váš domov dokonale zabezpečí. Projděte si showroomy Lomax, Schüco a Porte Karpi a vyberte si ty pravé podle vašich potřeb a představ.

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.