NOVINKY

Zatopte si sklem! Okno, které zahřeje váš domov.

Zatopte si sklem! Okno, které zahřeje váš domov.

Do zimních zahrad, prostorných obývacích pokojů, altánů či uzavřených pergol, ateliérů, fasádních systémů a designových objektů. Zkrátka všude tam, kde v designu převažuje sklo a není možné z technických či jakýchkoliv jiných důvodů mít v objektu klasický topný systém. Tam všude je určena revoluční novinka, infratopné sklo ThermoGlass® od společnosti Dafe Plast.

Topné sklo Dafe-Plast

Co to dělá?

Opravdu v tom není potřeba hledat nic složitého. Jedná se o okno, které je vybaveno ohřívací funkcí. Zapomeňte na momenty, kdy jste se chtěli opřít o velkoformátové sklo a leknutím jste rychle odskočili, jak studené bylo... Místo obyčejného skla, které je v zimě velmi chladné na dotek, můžete mít sklo, které nejenže je na pohmat teplé, ale především umí zatopit a prohřát celou místnost. Stačí zapnout do běžné elektrické sítě a užívat si pohled do zahrady s pocitem jako byste seděli u krbu...

Jak to funguje?

Infratopné sklo ThermoGlass® je řešením pro hlavní topný zdroj nebo jako doplňkový zdroj tepla. Pomocí termostatu si jednoduše nastavíte, jakou teplotu požadujete a během chvilky si můžete užívat relaxujících chvil. Skla totiž nabízí tepelné rozmezí 25 - 60 °C a dosahují 100% výkonu již do deseti minut po zapnutí!

Princip této skvělé funkce spočívá v průhledné kovové nanovrstvě, která je implementována na vnitřní stranu skla. Tato transparentní vrstva je poté laserem upravena tak, aby bylo možno regulovat tok elektrického proudu a nastavit tak přesně požadovaný příkon a teplotu infratopného skla. Z hlediska bezpečnosti si můžete vybrat například lepené sklo, které při poškození pouze popraská a zůstane vcelku, nebo lze elektrické napájení výhřevu skla implementovat do bezpečnostního systému vašeho domova.

A jaká je další skvělá výhoda topných skel? Už žádné rosení oken! Sklo ThermoGlass® je zdrojem komfortního sálavého tepla a eliminuje nežádoucí efekt "studeného skla". Odstraňuje tak pocit chladu v blízkosti velkých zasklených ploch, zabraňuje kondenzaci vodních par a mlžení skla.

Je tam nějaké ale?

Není. Výhřevné sklo nijak nezhoršuje tepelně-izolační vlastnosti izolačních dvojskel a trojskel a především díky transparentní vrstvě nemá žádný vliv na světelnou propustnost. Okna si můžete nechat vyrobit od velikosti 300 x 400 mm až po rozměr 2000 x 3000 mm. Zkrátka téměř jakákoli!

 

Přijďte se i vy přesvědčit o výhodách skla ThermoGlass® od společnosti Dafe Plast - stačí si s nimi domluvit schůzku a být svému vysněnému domovu zase o krok blíž.


Tento článek vznikl v rámci příprav magazínu OKO 2020. Dané číslo i předchozí vydání si můžete prohlédnout online ZDE.

Značky v novince

DAFE-PLAST

DAFE-PLAST je český výrobce plastových, kompozitních a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. Nabízí montáž a poradenství, odborné konzultace a projektování souvisejícím se stavebními otvory. Díky kvalitě výroby i špičkovým materiálům používaným pro výrobu a rozsahem poskytovaných služeb patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Široká síť obchodních zástupců, kvalifikovaný výrobní a montážní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky.

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.