Zimní zahrada

Zimní zahrada

V létě otevřeno dokořán, kdy lehký vánek prosytí celý dům a v zimě pěkně v teple domova si užívat pohled na zasněženou zahradu. Přesně takhle idylicky si můžete užívat ve svém bydlení pomocí zimní zahrady i vy. Výběr nabízí širokou nabídku velikostí, tvarů a řešení. Modulární konstrukce totiž umožňuje realizaci na míru v podání flexibilních konstrukcí nebo si vyberete z prefabrikovaných terasových střech. Nemusíte se ale vůbec bát izolačních vlastností - zimní zahrady jsou vyráběny z vysoce kvalitních vícevrstvých skel, a proto disponují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. 

Centrum hrubé výstavby

Schüco

Společnost Schüco je jedním z největších světových hráčů na poli systémových řešení pro dveře, okna, posuvné konstrukce, fasády, protisluneční ochranu a bezpečnostní systémy. Produkty společnosti Schüco nalezneme v řádech milionů kusů po celém světě. Největší nároky jsou během výroby kladeny na bezpečnost, komfort, design a energetickou účinnost. Se společností Schüco spolupracuje také celá řada zpracovatelů, architektů, developerů a investorů. Kvalitní a poctivou prací se společnost Schüco prezentuje již téměř 70 let.

Kanceláře

DAFE-PLAST

DAFE-PLAST je český výrobce plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. Nabízí montáž a poradenství, odborné konzultace a projektování souvisejícím se stavebními otvory. Díky kvalitě výroby i špičkovým materiálům používaným pro výrobu a rozsahem poskytovaných služeb patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Široká síť obchodních zástupců, kvalifikovaný výrobní a montážní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.