Biopergoly

Biopergoly

Bioklimatická pergola je unikátní stínící systém, který rozšíří váš domov o další prostor na zahradě. Umožňuje pobývat venku v příjemném chráněném prostředí za každého počasí, v každém ročním období. Biopergola reguluje množství sluníčka, zajišťuje dostatečné větrání a spolehlivě chrání před venkovní nepohodou.

Značky

Porte Karpi

Výhradní dodavatel italských výrobců interiérových dveří Ferrero Legno a Pivato. Certifikovaný a výhradní dodavatel bezpečnostních dveří OKEY. Výhradní dodavatel klik, madel a dalšího kompletního sortimentu firem Omporro, Enrico Cassina a Alfredo Porro. Autorizovaný dodavatel bioklimatických pergol Biossun a designových zrcadel J&J. Veškeré produkty nabízí včetně odborného poradenství a montáže. Výrobky se vyznačují nadstandardní kvalitou, jsou vyrobeny z kvalitních ekologických surovin s inovativními povrchy. Šíře sortimentu Porte Karpi nemá v ČR obdoby.

Francouzské bioklimatické pergoly BIOSSUN se výborně hodí do každé zahrady i na terasy. Pergola funguje jako zábrana proti dešti a umožňuje stínění a odvětrání přehřátého vzduchu tak, aby bylo zajištěno ideální klima uvnitř pergoly.

Celý systém stojí na jedinečných střešních lamelách, které jsou speciálně navrženy pro značku BIOSSUN. Lamely se mohou otáčet až o 176°. V horkých letních dnech je možné nastavit otvory pro větrání tak, že se proudění vzduchu zrychlí a odchází směrem nahoru. Vy sami si můžete zvolit, kolik slunce si pod pergolu vpustíte. V případě deště lamely ve tvaru žlabu vodu spolehlivě odvádí. 

Systém BIOSSUN dobře funguje skutečně po celý rok. Pergoly se dají snadno doplnit o boční stěny a chrání tak terasu před bočním deštěm a sněžením. Lamely pergol jsou dimenzovány i pro zatížení sněhem.

Dopřejte si nový rozměr vašeho venkovního bydlení a žijte venku po celý rok. Přijďte si osobně biopergolu prohlédnout do dvorního traktu na Kaštanové, je součástí kavárny do TP EUROSERVIS. Odborní poradci v showroomu PORTE KARPI vám doporučí vhodný typ pergoly pro vaši zahradu a rádi zodpoví všechny vaše otázky. Vzorovou pergolu vybavenou střešními lamelami a ovládanou elektrickým pohonem si můžete prohlédnout a vyzkoušet na terase Café Kaštanová.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.