Markýzy

Markýzy

Krásné slunečné dny máme asi všichni rádi, když je venku nevlídno, těšíme se na ně. A až se jich konečně dočkáme, brzy začneme vyhledávat stín, ve kterém se cítíme lépe. Schovat se před ostrým letním sluníčkem a přitom si užívat pobyt na čerstvém vzduchu si můžeme, pokud máme venkovní markýzu 

Značky

Lomax

Známý český výrobce LOMAX nabízí garážová vrata, sekční vrata, posuvná vrata, předokenní rolety, žaluzie, kovová i plastová okna a vchodové dveře. Firma je největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Jejím hlavním cílem je vyrábět kvalitní výrobky. Díky vlastní výrobě dodává a montuje v krátkých časových intervalech veškeré výrobky na míru.

Příjemné letní dny se střídají s nesnesitelně horkými, kdy je nejlepší před sluníčkem se schovat. Na terase slunce nepříjemně žhne a teplota v interiéru často stoupne tak, že ani v pokojích se nedá komfortně pobývat. Řešením této obvyklé letní situace je instalace venkovním markýzy. Zajistí vám příjemný stín venku a brání vstupu slunečních paprsků dovnitř a velmi významně přispívá k udržení nižší teploty v obytné místnosti.

Markýzy jsou výborným stínícím prvkem, který nás také ochrání před UV zářením.  Zvyšují také soukromí, v bytových domech tvoří optickou bariéru před zvědavými sousedy. Oproti jiným způsobům stínění, například venkovním roletám nebo žaluziím, mají velikou výhodu - zastíní ostré sluneční paprsky a přitom neomezují výhled ven z interiéru. Markýzy jsou pohyblivé, oproti pevným přístřeškům je možné markýzu podle potřeby zasunout a užívat si například pohled na noční oblohu. K markýzám si můžete pořídit také osvětlovací nebo topný panel, případně dálkové ovládání pomocí aplikace v mobilu jako součást tzv. "chytré domácnosti".

Přijďte si vybrat to pravé venkovní stínění pro vaši terasu nebo balkon do showroomu Lomax k nám na Kaštanovou. Těšíme se na vás.

 

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.