NOVINKY

Novinky z dílny DAFE-PLAST pro vaše okna i dveře

Novinky z dílny DAFE-PLAST pro vaše okna i dveře

Jaké novinky a trendy rezonují na poli designu výrobků výplní stavebních otvorů? Názorně si ukažme v portfoliu výrobků DAFE-PLAST. Panoramatické výhledy? Máme. Doplňky a chytré stínění nejen pro okna? Máme. Design dřeva? Tak ten nesmí chybět! 
Přesvědčte se sami...

okno

Panoramatické dveře Schüco AS PD 75

Otevřít prostor a co nejvíce propojit interiér s exteriérem. To je sjednocující prvek většiny novostaveb. A právě otevření prostoru docílíte pomocí panoramatických posuvných dveří. Díky velkým zaskleným plochám s minimální šířkou profilů jsou dokonalým zdrojem přírozeného světla. Dveře s posuvným systémem také nezasahují do interiéru a nezabírají tak místo. Příklad takových dveří najdete v segmentu SCHÜCO PANORAMA DOOR, který předvádí tři varianty moderních posuvných dveří, které svým minimalismem upoutají na první pohled. Jedná se o produkty ACCES, DESIGN a PERFORMANCE.

stínění

Vylepšete okna pomocí doplňků

Stejně jako pomocí nadstandardní výbavy můžete vylepšit zážitek z jízdy autem, tak můžete podobně “vytunit” i okna PROGRESS. Mezi oblíbené doplňky patří elektrické stínění PROGRESS ALU EF+, což je žaluzie umístěná před tepelně-izolačním sklem, ale zároveň je chráněna před poškozením ještě jedním sklem, které je uloženo v hliníkovém rámečku. Pro instalaci doplňku nejsou nutné žádné stavební úpravy, protože je součástí samotného okna. Stínění je také možné napojit na systém chytré domácnosti

wood design

Dřevo je zárukou elegance

Jak zkombinovat vysoce funkční hliníková okna s útulným dojmem z oken dřevěných? Řešením je bloková varianta oken Schüco WoodDesign, které mají na vnitřní stranu okna vlepenou lištu z pravého dřeva. Pokud tedy chcete, aby ve vašem interiéru bylo dřevo dominantním prvkem, tato okna vaši snahu jedině podtrhnou. Obzvlášť pokud zvážíte, že okno má opravdu úzké pohledové šířky hliníkového profilu, což vede ke zvětšení skleněné plochy, která na první pohled upoutá. 

Dřevěný pásek je lišta z olejovaného dubu, která se na okno lepí až po dokončení všech interiérových. Při poškození nebo potřísnění přírodního materiálu je totiž velmi složité lištu vyměnit. 

 

Zaujaly vás pokrokové systémy a novinky společnosti DAFE-PLAST? Sjednejte si nezávaznou schůzku v Centru bydlení a designu Kaštanová a zjistěte více podrobností.

 

Chci více informací o produktech DAFE-PLAST


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Značky v novince

DAFE-PLAST

DAFE-PLAST je český výrobce plastových, kompozitních a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad. Nabízí montáž a poradenství, odborné konzultace a projektování souvisejícím se stavebními otvory. Díky kvalitě výroby i špičkovým materiálům používaným pro výrobu a rozsahem poskytovaných služeb patří firma mezi nejvýznamnější výrobce otvorových výplní. Široká síť obchodních zástupců, kvalifikovaný výrobní a montážní tým je zárukou profesionálního provedení každé zakázky.

Novinky & akce

Rekonstrukce showroomu Keraservis

Vážení zákazníci,   rádi bychom vás informovali o aktuálních provozních změnách na showroomu Keraservis, kter...

Jaké jsou barvy roku 2024? A jak se vybírají? Inspirujte se!

Rok co rok institut barev Pantone vyhlašuje barvu roku. Ta se stává jakýmsi průvodcem tónů pro designéry, arc...

PF 2024, Vánoční otevírací doba.

Milí přátelé, s koncem kalendářního roku často míváme potřebu ohlédnutí a rekapitulování. Taky to tak máte?  ...

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.