Zrcadla

Zrcadla

Zrcadlo má v interiéru téměř kouzelnou moc. Dokáže opticky zvětšit interiér, pomoci s osvětlením, může být doplňkovou dekorací nebo dokonce nejvýraznějším solitérem v místnosti. A hlavně vás nenechá odejít z domova rozcuchané nebo s nevyladěným outfitem.

Značky

Keraservis

Specialisté na kvalitní obklady a dlažby, koupelnové vybavení, sanitární techniku, luxfery, podlahoviny i stavební chemii. Na více než 600 m2 se můžete přesvědčit o tom, že lze realizovat představy o ideálním prostoru, ve kterém se bez rušivých elementů budete cítit svobodně, tvořit v něm a relaxovat. Kvalitní italské obklady, dlažby či mozaiky vám pomohou vybrat profesionální odborníci, kteří vás hledáním perfektní koupelny ochotně provedou.

DEHO

Interiérové studio se špičkovými designéry kompletně vybaví vaši novou kuchyni, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Na showroomu DEHO si můžete prohlédnout konkrétní ukázky interiérů, jimž dominují německé kuchyně Schüller a kvalitní sedací soupravy značek Calligaris, Ditre Italia a Steinhoff Germany. Zajistí kompletní dodávky privátních i komerčních interiérů pro náročné klienty.

Vyberte si z nabídky zrcadel různých tvarů, velikostí a stylů a dolaďte si váš interiér. Pokud hledáte zrcadlo do ložnice, šatny nebo dětského pokoje, navšivte showroom DEHO, pokud hledáte zrcadlo do koupelny zajděte do showroomu KERASERVIS. Těšíme se vás!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.