Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude Centrum designu a bydlení Kaštanová z důvodu konání firmení akce UZAVŘENO.

Děkujeme za pochopení.

Dekorační polštářky

Dekorační polštářky

Pomocí dekoračních polštářů je možné velmi jednoduše strohý byt zútulnit – pár pečlivě zvolených kousků na pohovku v obývacím pokojiložnici nebo dětském pokoji udělá divy. Polštářky jsou praktické na údržbu a také je lze kdykoliv bez vysokých finančních nároků vyměnit za jiné. Co takhle si postupně pořídit několik sezónních sad polštářků – jarní, letní nebo vánoční, pro každé období jiný set. Fantazii se meze nekladou.

Značky

Optimal Interier Design

Specialista na tapety, dekorační a potahové látky, koberce, kvalitní čalouněný sedací nábytek, závěsné systémy, garnýžové tyče a vnitřní stínění. Sehraný tým zajistí zaměření, návrh interiéru a realizaci celého projektu včetně šití, pokládky koberců, tapetování, malby a montáže systémů. Luxusní designové potahové a dekorační látky ocení nároční koncoví klienti i majitelé komerčních interiérů.

Doplňky a maličkosti dělají ze shluku zdí a nábytku skutečný domov. Mezi tyto drobnosti patří také dekorační polštářky. Kromě toho, že vylepšují vzhled prostoru, přidávají mu náš osobitý styl a atmosféru. Pomáhají nám také zlepšovat náladu a působí harmonicky na naši psychiku.

Dekorační pořádky jsou určitým znakem organizace v domácnosti. Domácnost díky nim působí udržovaně, jsou pohodlné k posezení a také nám pomáhají následovat poslední trendy.

Zvolené dekorační polštářky odráží osobnost a zájmy jednotlivých členů domácnosti. Skutečnost, že se každý cítí doma pohodlně jim pomáhá utvářet s domovem silné pouto. Přijďte si vybrat dekorační polštářky do showroomu Optimal Interier Design. Objevíte řadu již ušitých polštářků, ale také širokou nabídku dekoračních látek, ze kterých si budete moci nechat ušít polštáře na míru. Profesionálové na showroomu vám s výběrem ochotně poradí.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.